Mili @

Pro LOSOSA:

UŽ TO FAKT, ALE FAKT ! NEBUDU DĚLAT, JUCH????
😁
HONEM SI TO PŘEČTĚTE, NEŽ TO ZMAŽOU…
Doplňuji:
Ze strany pisatele otázky, ale i odpovídajícího se jedná o porušení kodexu uživatele (chatování nebo podobné porušování formátu otázka → odpověď)

Otázka byla proto uzamčena, nikoli však smazána, a to pro pozitivní osvětu ostatních uživatelů.

Administrator serveru Odpovedi.cz

Nejlepší odpověď
Losos

V pořádku, klidně to dělejte dál Mili :) Je pravda že nejste sama, děláte to spousta uživatelů, omlouvám se, že jsem to napsal zrovna vám, asi to bylo právě proto že mě osobně to vadí a u přečtení vaší otázky jsem už akorát musel reagovat, ale není to nic osobního proti Vám :)

Takže pokud samozřejmě uvidíte něco zajímavého na Novinkách, apod. serverech, klidně to zde napište pokud Vás zajímají názory lidí odsud a mě si nevšímejte :))) Já už do Vás „rýpat“ nebudu, to jsem ani nechtěl ;)

Další odpovědi
Hara

?