Avatar uživatele
Drap

Pro Kuba .. Jsi tady asi tak hodinu, stihl jsi devět otázek, což je úctihodný výkon.

Bohužel některé otázky jsi ukradl, jiné vhodně nezařazuješ do kategorií a ostatní taky asi moc velký přínos mít nebudou. Než začneš opět sbírat body, doporučuji přečíst si kodex a podmínky těchto stránek.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, terry, Andělé, hanulka11, anonym, briketka10 před 4509 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Ukradl mou otázku i otázku uživatele Pájo. Nechápu to. Chce vzbudit pozornost. To se stalo, ale v negativním slova smyslu…
Aramah, ve své odpovědi máte zřejmě na mysli vyjádření shovívavosti k novému uživateli.
Ale on na rozdíl od vás některé své otázky bez zábran okopíroval. U vás to tak nebylo, ale šlo o nepřesnost v dotazu. To je třeba rozlišovat.
Při „krádež“ otázek bychom se vás určitě nepodpořili.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
terry

Souhlasím s Drapem.
Otázky typu jak se máte nebo kolik stojí.....nestojí za odpověď, natož za bod tázajícího se.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aramah

Ještě si pamatuji když jsem tu byla nová.A podobně jako Vy, mi někteří dali co proto.Zastali se mně někteří uživatelé jako annas kropitko jahoda a spousta dalších.
Chci jenom říct když jsou ty vánoce tak trocha trpělivosti by byla na místě.Děkuji
Jo a případné chyby nekomentovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Bezohlední sběrači bodů na morální apely neslyší, byť „Nepokradeš!“ je už 2 tisíciletí i v desateru.
Jediné, co na ně platí, je využít oprávnění a nekompromisně mazat, než by je admini zablokovali pro soustavné porušování kodexu, stačili by tu napáchat zbytečné zlo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fcoop

Kuba si,yankee no? Nebo obráceně.
Každopádně – pozor,má před jménem dvě nuly, a to znamená,jak víme,že má povolení zabíjet.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek