Tw!st

Pro jakou věkovou skupinu jsou cíleny Anime seriály ?

Nikdy bych neřekl že se na to začnu koukat ale docela mě chytnulo anime Fairy Tail. Většina lidí co nesledují anime si to pletou s pohádkami pro děti… Nedovedu si představit že bych jako dítě pochopil děj v anime seriálech. Tak se ptám zhruba pro jakou věkovou kategorii je anime vlastně určeno ? Pro puberťáky, dospívající nebo dospělé ?

Nejlepší odpověď
Löwe

Ahoj, anime je zaměřeno jak na mladší diváky, tak na dospívající a stejně tak i na dospělé. Existuje mnoho žánrů, které jsou zaměřené na určité skupiny… Nicméně, pokud by jsi se chtěl dozvědět něco víc, stačí mne kontaktovat, určitě můžeme pokecat.

Další odpovědi
Sage108

No,já jsem puberťák a na anime se ráda dívám. Ale znám i 25-ti letý lidi, kteří se na anime dívají. Některé anime jsou skoro dětinské, ale některé jsou i spíše pro starší. Záleží jaký má člověk vkus… Každopádně to není nic zase tak hrozného i pro malé děti, takže to podle mne může zapadat do ví ce věkových kategorií…