pekynka

Pro Jahodu, jak jste dopadla u lékaře?

Doplňuji:
Jasně že to přežijete, přála jste mi myslím hodně štěstí u zkoušek a zadařilo se ,já teď přeji Vám, ať to dobře dopadne, hlavně na té patologii kdy budou zkoumat vzorek tkáně a aby se jizvy rychle zahojily.Jsme ženský a hodně vydržíme!!!

Nejlepší odpověď
Jahoda

Děkuji Pekynko za optání. 🙂 Byla jsem dnes u toho našeho ve městě, a ten mi dal pozvánku ke kožnímu. A vypadá to, že na 90% mi znamínko vyřežou. Dokonce jsem se dozvěděla šokující zprávu. A to, že mi možná budou vyřezávat 4 znamínka. Tak to už je úplně v háji. Já totiž nemám ráda lékaře a už vůbec, když se mi „šmodrchají“ v těle. Ale určo to přežiju. 🙂
Doplňuji:
Přesně, přesně 🙂 Já věřím, že pokud mi budete držet palečky, tak to bude všechno O.K. Pojedu na kožní někdy v týdnu, tak Vám napíši e-mail, abyste palečky měla přichystané 😁 Ještě jednou díky, Pekynko 🙂