opa

Pro GangstaHelper

Na stránkách www.yvettedefran­ce.com jsem si klikl na klavír a pak chtěl poslechnout Aznavoura.Tak jsem naň klikl a pak na jeho skladbu.„Aime moi“.Nula bodou.Hned mě to napsalo že:Aplikace internet explorer nemůže zobrazi tuto webovou stránku.PROČ???Dě­kuji.

Nejlepší odpověď
anonym

pravidlo číslo 1 používání internetu … zásadně na internet nelezu s tím nejhorším možným prohlizecem a stahnu si preventivně nějaký techniky zdatnější. Třeba Coogle Chrome nebo Mozilla Firefox … s některým z nich to zkus znovu a dej vědět jak si dopadl

Zdroj: chrome.google.com

Další odpovědi
GangstaHelper

Vypadá to na chybovou hlášku, že soubor nemůže být na serveru nalezen. Pak se jedná o chybu na stránce – špatný odkaz.

Nemohu ověřit, protože nevím, kde je ten klavír…

Prohlížeč Internet Explorer nedoporučuju. Stejně tak já osobně nedoporučuju Google Chrome, ale Firefox. Tento problém to pravděpodobně neřeší.