panenka

pro fortina

ahoj fortine mám windows xp najela jsem si na stránky uložto.cz opsala kod dala stáhnout po stáhnutí se mi otevřelo media player můj syn mi to pak omylem vypl a já ted nevím kde to najít.jestli by ti to fortine nevadilo tak mi prosimtě popiš kde to najdu a jak po stažení filmu postupovat do konce až ke zkopírování na disk děkuji
Doplňuji:
děkuji ti fortine mockrát

Odpovědi
fortin

Já jsem to napsal krok po kroku, složka po složce. Zkus to. Už dávno ti někdo zde radil, že všechny soubory nemáš Otvírat /Windows Media Player), ale Uložit.