Avatar uživatele
KdoSiOdJinud

Pro e-kuřáky: jak se vám e-kouří v těchto vedrech?

Nemyslím ani tak chuť, ale jak je známo, teplota má vliv na hustotu liquidu a tedy i na tvorbu „kouře“. Osobně mám častější problémy s vytékáním liquidu v teple…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? aramah, iceT, hanny 2, 1559 před 4308 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanny 2

Docela v pohodě,někdy mi to blbne ať je teplo nebo zima.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

e-kuřák? tak se tomu říká?Musela jsem si to najít, ale tomu zbytku otázky vůbec nerozumím, to je svahilsky?Já zkouším přestat, nějak mi to nejde,tyhle náhražky jsem zkoušela, to není ono, lepší je NEKOUŘIT, ale jsem úplnej máčo, takže kouřím normální cigára,můj mozek to zatím nepojal, neuvědomil si, že dělá kraviny, když neumí říct DOST!, na zuby hledím, a že z hulení dostanu raka, to mi je fuk, hlavně že do futrálu půjdu se zdravými zuby.......

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
SINGO

Kouřím ego-t a je vše v pohodě. Co máš za e-cigaretu?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

No já včil kouřím kávovou příchuť s přídavkem mentolu,je to celkem osvěžující.Ale spíš mě překvapuje barva liquidu-pokud v echomizeru dochází tak ztmavne do čokoládova,ačkoli normálně je o něco světlejší než med.Ale jednomu známému to taky tak barví aniž by se změnila chuť,ale on kouří tradiční tabák a já dávám přednost těm sladkým.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek