sesednizkola

Není má domácí pekárna rozbitá, když výsledek pečení vypadá takto (viz foto v odkazu níže)?

Po nakynuti se zase zacne michat. Nemuze byt rozbita? Proc chleba vypada takto? Je to normalni bily chleb. http://postim­g.org/image/q2dn3a0bx/

Nejlepší odpověď
briketka10

Špatným postupem. Mám ji taky a
nikdy mi takový chléb neupekla.
Možná si zvolil neprávný program
to nevím, ale u domácí pekárny to
snad ani není možné. Zkus ji dát

do servisu máš-li pochyby.

Může to být i špatnou moukou,
nebo droždím. Používám jen
sušené nikdy ne čerstvé není
dobré do pekárny.

Další odpovědi
anonym

asi proto je spadlej a nejspíš i nedopečenej. pekárnu na chleba jsem vyhodil po pár pokusech. chleba přímo z pekárny byl lepší, levnější a také vždy čerstvě upečený (také směs)

zzzzz

Podle mého názoru je to špatný recept. Buď si dal málo nebo hodně droždí, nebo málo mouky.
Prubni jiný recept.

Drap

Normální to neni. Buď špatný program, nebo porucha.

jáára

necháváš tam hnětače?