Pro dívky a ženy!

Byly jste lákány na sbírku motýlů nebo známek?

Nejlepší odpověď
barnajka

Kéž by, barbakane! Kéž by.. :))
Já si jen vzpomínám na vábení jednoho bezdomovce, trvalým bydlištěm Brno: Hlavní nádraží. Tokal jak tetřev, to jo..ale na co on by mě chtěl lákat, to fakt netuším.
Možná na sbírku igelitek? :))

Další odpovědi
johana 56

Ne.Na chov angoráků,vyšlo to.

Damiana

Byla jsem zvána, ale většinou na něco bez nápadu. Tedy až na jednu výjimku a tou bylo romantické pozvání na vejslužku ze zabijačky 🙂 Osudově ale na obrazy, ne cizí, ale jeho vlastní – fauvisticko-expresivní. No, vzali jsme se a díky němu jsem začala i malovat, fotit a vystavovat.

Andělé

To se mně nepoštěstilo…za to mně býv.manžel lákal po zábavě na zastávky ve vesnici,kde mi chtěl názorně ukázat,jak se dá využít čas,než pojede vlak ze zábavy domů..
Jooo a zabralo to..využitý čas na zastávce se mi fakt moooc líbil…:-D

veruska

Zatím ne,ale třeba se ještě dočkám.

VampGirl

Kdepak motýli… Ani známky. :) Já byla nalákána na katanu. :D Meče miluju. :)

briketka10

jo jo vždýýcky jenom na sbírku elpíček, později cédéček.. taky hudba to je můj život a osud !!

zl@tk@

Na hezký vztah. A fakt to vyšlo. Máme se stále rádi.