VLAĎUŠKA

Pro diplomovou práci hledám ženy, které úspěšně bojovaly s rakovinou prsu.

Možná i organizaci, kde by se mnou byli ochotni hovořit. Maminka mi zemřela na rakovinu, proto se věnuji tomuto tematu.

Odpovědi
FOG

Nevim,jestli se Vam takto nekdo ozve.Lide neradi zverejnuji osobni problemy na verejnosti,coz tyto stranky skoro jsou.
Lepe by bylo,kdybyste se zaregistroval-a a pozadala o zaslani komentare na svuj e-mail.

venkovan

Takže bych se obrátil na lékaře s dokladem od fakulty, že takovou diplomku děláte. A k lékaři dal na sebe kontakt a by je mohl předat pacientkám pokud by se rozhodly svoje zkušenosti podstoupit pro diplomku.
Nebo bych napsal určitý počet dopisů s oslovením pro pacientky, strčil do obálky a po dohodě s lékařem požádal sestru, zda by nenapsala adresy a neposlala (poštovné bych hradil). Opět – pacientky by měly volbu se přihlásit či ne.