Dodosmile

Pro dámy s velkou inspirací:)

Dámy ,jaká je podle Vás opravdu dokonalá pomsta pro muže, se kterým jste se rozešly a ještě si Vás bere po roce do úst.Muž ,který Vás ponižoval,citově vydíral a v žádné špatné situaci se Vás ani nezastal.A když jste se rozhodly jít jinou cestou a jste konečně šťastné ,tak se Vám to za kazdou cenu snaží všechno znechutit pomluvama.Vím ignorance je nejlepší ,ale chci vymyslet přece jen nějakou třeśničku.:) děkuji

Nejlepší odpověď
iceT

To chce hlavně nadhled,žádnou pomstu nebo naschvály-choď kolem něj s hlavou vztyčenou,ukaž jak jsi ted spokojená,ale beze vší zášti.Právě ta zášť z tebe dělá snadnou oběť,pro to,aby tě i po roce bral do úst.

Další odpovědi
briketka10

nic nevymejšlet a nechat ho plácat ve lžích
co si sám napáchal já bych se nemstila :)

Hlada

Pochybuji, že od dam s velkou inspirací dostanete odpověď ve vámi požadovaném stylu.

aramah

Nebudu se vyjadřovat ale jak čtu o pomstě,pomstít se, je mi dost blbě.
Píšeš dámy, tak pochybuji že by dáma měla zájem pomáhat ti – mstít se ☹ZABAL TO!

pusinka50

Jen toto, co jsi napsala, jestli je to ovšem pravda, povídej „dál“, dalším osobám, jestli se ti tím uleví, na jinou „třešničkovou pomstu“ se vykašli, jestli na to nechceš doplatit, takovéhle typy mají vždycky za každé situace „navrch“ a dál by tě ztrapňoval

Damiana

Odpověď od Hlada nemá chybu!:-))

Vždycky mě „fascinuje“ jak se chce mstít ten, kdo se dobrovolně nechal ponižovat, citově vydírat a žil s někým, kdo se ho ve špatné situaci nezastal. Když sis nechala líbit tohle a vydržela jsi s takovým šupákem, myslíš, že mu nějak uškodíš, když tě má za onuci? Jestli tě navíc sám nechal – už je spíš na čase jít dál (a být mu svým způsobem vděčná za to, že ti „dal svobodu“) a také se jím přestat zabývat.
Měla bys být ráda, že už s ním nejsi a vykašlat se na něj, snažit se zapomenout a ne snovat pomstu (když už sis nechala kdysi líbit to, co jsi popsala). To, že tě on pomlouvá je jen další projev jeho „sociální“ inteligence. Jestli chceš sklouznout na jeho „úroveň“ a „vyrovnat“ se mu, roztrub do světa, že „HO má malýho“. Bude to 1:1.

pierrpierr

a jak máme vědět , že to není právě naopak ???

briketka10

Damiano,

to by mě nenapadlo, roztroubit tohle do světa,
ale mohl by dostat SMS a to by jistě upustil
mobil, tato informace nejvíc chlapa urazí a
porazí !!
máš ode mě nominaci :)