Avatar uživatele
Dodosmile

Pro dámy s velkou inspirací:)

Dámy ,jaká je podle Vás opravdu dokonalá pomsta pro muže, se kterým jste se rozešly a ještě si Vás bere po roce do úst.Muž ,který Vás ponižoval,citově vydíral a v žádné špatné situaci se Vás ani nezastal.A když jste se rozhodly jít jinou cestou a jste konečně šťastné ,tak se Vám to za kazdou cenu snaží všechno znechutit pomluvama.Vím ignorance je nejlepší ,ale chci vymyslet přece jen nějakou třeśničku.:) děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4106 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

To chce hlavně nadhled,žádnou pomstu nebo naschvály-choď kolem něj s hlavou vztyčenou,ukaž jak jsi ted spokojená,ale beze vší zášti.Právě ta zášť z tebe dělá snadnou oběť,pro to,aby tě i po roce bral do úst.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

nic nevymejšlet a nechat ho plácat ve lžích
co si sám napáchal já bych se nemstila :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hlada

Pochybuji, že od dam s velkou inspirací dostanete odpověď ve vámi požadovaném stylu.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Damiana Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Nebudu se vyjadřovat ale jak čtu o pomstě,pomstít se, je mi dost blbě.
Píšeš dámy, tak pochybuji že by dáma měla zájem pomáhat ti – mstít se ☹ZABAL TO!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Jen toto, co jsi napsala, jestli je to ovšem pravda, povídej „dál“, dalším osobám, jestli se ti tím uleví, na jinou „třešničkovou pomstu“ se vykašli, jestli na to nechceš doplatit, takovéhle typy mají vždycky za každé situace „navrch“ a dál by tě ztrapňoval

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Odpověď od Hlada nemá chybu!:-))

Vždycky mě „fascinuje“ jak se chce mstít ten, kdo se dobrovolně nechal ponižovat, citově vydírat a žil s někým, kdo se ho ve špatné situaci nezastal. Když sis nechala líbit tohle a vydržela jsi s takovým šupákem, myslíš, že mu nějak uškodíš, když tě má za onuci? Jestli tě navíc sám nechal – už je spíš na čase jít dál (a být mu svým způsobem vděčná za to, že ti „dal svobodu“) a také se jím přestat zabývat.
Měla bys být ráda, že už s ním nejsi a vykašlat se na něj, snažit se zapomenout a ne snovat pomstu (když už sis nechala kdysi líbit to, co jsi popsala). To, že tě on pomlouvá je jen další projev jeho „sociální“ inteligence. Jestli chceš sklouznout na jeho „úroveň“ a „vyrovnat“ se mu, roztrub do světa, že „HO má malýho“. Bude to 1:1.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
pierrpierr

a jak máme vědět , že to není právě naopak ???

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

Damiano,

to by mě nenapadlo, roztroubit tohle do světa,
ale mohl by dostat SMS a to by jistě upustil
mobil, tato informace nejvíc chlapa urazí a
porazí !!
máš ode mě nominaci :)

před 4105 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek