Avatar uživatele
coco

Pro chudst: děkuji, povedlo se!

Doplňuji:
Tomu se říká zbytečná skromnost.Nejsem učený, co spadl z nebe a každá dobrá rada je opravdu drahá. A za rady berou někteří hóóódně moc peněz…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: coco

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? chudst, tom004, anonym před 4711 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
chudst

coco: Nemate vubec zac, je fajn ze to funguje :) // Priste klidne staci podekovat v diskuzi k danemu tematu. Ale tohle paradne potesilo =o)//

  • iv-: nebude, za to se prece nebudu stydet, ze mam takovou prima tetu! :)

Doplňuji:
Zbytecna skromnost by byla, kdyzbych vam musel z hlavy popisovat slozity postup a rikat, ze „to vedi vsichni“ a cervenat se. To, co jsem poradil vam, byl jen obycejny zaklad co provadim, kdyz mi nejaky program nejede, na to tedy neni zadna zbytecna skromnost potreba :)

Kazdy nevi vsechno a od toho jsou odpovedi, abychom si navzajem poradili. Az budu potrebovat pomoct s necim jinym ja, velice rad prijmu zase nejakou vasi radu! :)

Upravil/a: chudst

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Coco , me chudst take strasne pomaha … ( uz jsem si ho adoptovala na synovce ) 🙂 Snad se na me nebude zlobit , ze jsem to " praskla " . 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Coco , nezkaz nam toho kluka zlatyho ! Aby za chvili nechtel predem posilat provize. 🙂 A ja bych je vlastne pak mohla chtit taky , kdyz jsem jeho teta !! 🙂 -iv-

před 4711 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
chudst

Nene, teti, neboj :) Ten zlaty kluk mysli prakticy! Porad mysli na to, ze az jednou budem potrebovat pomoct my, neradi bychom asi vyplaceli zpetne provize my XD

Hm, ledaze bychom byli uspesnejsi my… co rikas, rozjedem spolu na Odpovedich podnikani? Budeme nechutni miliardari? A az se jednou v odpovedi sekneme a budou nas zalovat, a oberou nas o vse a my pujdem spolecne bydlet pod most? XD

Jaj. Hele, tenhle napad prodame a vydelame spolecne na telenovele o Odpovedich; scenar je popsan vyse a coco dostane taky podil, ze nas na ten napad privedla! :P A pak budem nechutne bohaty a slavni a budem se divat na ty ceske serialy, ktere se mi osobne moc nelibi a pod nimiz bude nase jmeno! :D


Tak zase zpet do reality. Prave resim, jestli si mam vzit teple ponozky a okno nechat otevrene anebo zavrit okno a nebrat si teple ponozky. No.. a co vy dve? Co jste mely k obedu? XD

před 4711 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
coco

Okno nechat pootevřené a ponožky určitě. Já k obědu neměla ještě nic,malá zítra slaví 6let,tak jsem zdobila 3,5 hoďky dort.Ještě musím přilepit motýla ( není opravdový ) a pak si dám skleničku.Ale kdybych si jí dala dřív,možná by mi šla práce od ruky,ale potom bych ten motýl byla já…:)
Další věc: proč byste se měli nechat chytit? Nevíte jak to dělají ostatní? Musíte hrat o čas a rychle a nepozorovaně s tím balíkem peněz vzít roha. Nejlépe do JAR za Tomáškem. Tam to dáte do kupy a nikdo na vás nebude moci…:)

před 4711 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
coco

A pro -iv-:
chlapy si musíme hýčkat, protože když pochválím toho mýho, tak mi snese modré z nebe…

před 4711 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
chudst

Spravny pristup chytre zeny, jez umi dosahnout sveho cile chytre udelenou pochvalou :P

A ze nejake cizi a nezname individuum gratuluje dceri k narozkam! :)

před 4710 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek