fira

Pro BIGFOOT

To jsi tu otázku zamknul dost brzy.Už ti asi došli argumenty a nevěděl jsi jak dál?A jen pro zajámavst ať je každý registrován kde chce a kolikrát chce.Když neškodí lidem je to věc jenom toho kterého se to týká.

Nejlepší odpověď
anonym

http://www.lou­k.cz/videa/psi/pes-na-skateboardu když můžou oni být kamarádi proč né my všichni ostatní a rozepře nechat na jiné stránce? vložila jsem špatné video KOUKALA JSEM NA OTÁZKY OD BIGFOOTA JSOU OPRAVDU VELMI CHYTRÉ,ŽE TADY HODNOTÍ OSTATNÍ!

Další odpovědi
led

pre bigfoota – to tie odpovede doteraz boli len „blbosti které nemají význam“? Ako si neuvedomila, že súčasných 5785 užívateľov bez vás sa zaoberá „blbosťami“

Bumbes

Proč se mi jen zdá, že BIG-FOOT je ZAJ-PO inkognito???
I ten styl „ujetého“ vyplňování zdroje informací. A o CapsLocku ani nemluvím…
Zítra tu začne pobíhat s Biblí, Pánembohem a „bububu čerty“, a bude vše jasné.

BIGFOOT

já jsem tu otázku nezamčel,to zase neprávem nějaký „dobrák“ a argumenty mě nedošly.tady
stejně nakonec zůstannou jen ti „chytří“ a budou si psát blbosti které nemají význam.
pěkně jste to podělali,ale je to vaše věc.nehodnotím,ale vím.dělejte si tady co chcete protože přijde čas kdy vám všem kteří odmítáte boha a jeho písmo a nesnášíte lidi kteří vám chtěli pomoct najít cestu k nému bude pěkně horko.jednou si vzpomenete.

Zdroj: BIGFOOT

anonym

BIGFOOTE já si nejsem vědoma,že bych paní Zaj-Po něčím urazila nebo jí někdy žádala aby odešla,ba naopak dala mi užitečnou radu ohledně zdraví a nelíbí se mi že hážete všechny do jednoho pytle , nechápu vás bud se opravdu pernamentně nudíte nebo máte v povaze se hádat?

anonym

ještě jsem koukla na vaše otázky,sám dávate dotaz na počasí tak nehodnotte druhé