Avatar uživatele
fira

Pro BIGFOOT

To jsi tu otázku zamknul dost brzy.Už ti asi došli argumenty a nevěděl jsi jak dál?A jen pro zajámavst ať je každý registrován kde chce a kolikrát chce.Když neškodí lidem je to věc jenom toho kterého se to týká.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, BIGFOOT před 5000 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

http://www.lou­k.cz/videa/psi/pes-na-skateboardu když můžou oni být kamarádi proč né my všichni ostatní a rozepře nechat na jiné stránce? vložila jsem špatné video KOUKALA JSEM NA OTÁZKY OD BIGFOOTA JSOU OPRAVDU VELMI CHYTRÉ,ŽE TADY HODNOTÍ OSTATNÍ!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

pre bigfoota – to tie odpovede doteraz boli len „blbosti které nemají význam“? Ako si neuvedomila, že súčasných 5785 užívateľov bez vás sa zaoberá „blbosťami“

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Bumbes

Proč se mi jen zdá, že BIG-FOOT je ZAJ-PO inkognito???
I ten styl „ujetého“ vyplňování zdroje informací. A o CapsLocku ani nemluvím…
Zítra tu začne pobíhat s Biblí, Pánembohem a „bububu čerty“, a bude vše jasné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BIGFOOT

já jsem tu otázku nezamčel,to zase neprávem nějaký „dobrák“ a argumenty mě nedošly.tady
stejně nakonec zůstannou jen ti „chytří“ a budou si psát blbosti které nemají význam.
pěkně jste to podělali,ale je to vaše věc.nehodnotím,ale vím.dělejte si tady co chcete protože přijde čas kdy vám všem kteří odmítáte boha a jeho písmo a nesnášíte lidi kteří vám chtěli pomoct najít cestu k nému bude pěkně horko.jednou si vzpomenete.

Zdroj: BIGFOOT

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

BIGFOOTE já si nejsem vědoma,že bych paní Zaj-Po něčím urazila nebo jí někdy žádala aby odešla,ba naopak dala mi užitečnou radu ohledně zdraví a nelíbí se mi že hážete všechny do jednoho pytle , nechápu vás bud se opravdu pernamentně nudíte nebo máte v povaze se hádat?

před 5000 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

ještě jsem koukla na vaše otázky,sám dávate dotaz na počasí tak nehodnotte druhé

před 5000 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek