Arni

Pro annas..

Trochu mi vadí jak tady někdo buď testuje znalosti ostatních nebo chce dokazovat své znalosti.

Domníval jsem se že jsou to stránky kam se lidé obracejí se svými dotazy na které neznají odpověď …
No nevím, třeba se pletu.
Doplňuji:
Tento příspěvek je typickým diskuzním příspěvkem, který nepatří mezi obecné otázky. Proto jsem jej uzamknul.

Samozřejmě, že máte nesporné právo hodnotit uživatelku, tak jak ji hodnotíte, ale prosím používejte část vyhrazenou pro diskuzi.
Btw. z pohledu provozovatele stránek bych aktivitu zmiňované uživatelky neviděl takto negativně 🙂 ale je to váš názor.

Administrátor serveru Odpovedi.cz

Nejlepší odpověď
anonym

pro Arniho a Bigbit,oba dva jste tady velice krátce na to abyste mohlli hpdnotit za jakým účelem byly tyto stránky zavedené,není to komunikační sesvr,přečtěte si kodex a pochopíte o co zde má jít,uživatel který se sotva zaregistruje a už je schopný někoho veřejně obvinovat tak to tu ještě nebylo,pokud nemáte žádné vědomosti tak laskavě nekritizujte ostatní a zvlášt né ty co aspon něco umí,znají,ovlá­dájí,a pro vás Bigfoote,jestli hledáte cit,nebo romantiku zkuste seznamku,já se ráda něco přiučím a zajímavého dozvím,takže budu stejně jako Annas dávat své otázky,pokud je nezvládáte což je většinou učivo základní škloy,bud se přiučte nebo budte laskavě zticha

Další odpovědi
Marsyas

Klídek, já jsem pro annas, myslím si že tohle je fajn komunitní server a každý se tu může v rámci serveru projevovat. Taky bych to dělal, kdybych na to měl čas…

bigbít

To víš, nějak ty body nasbírat musí =0DD
Doplňuji:
mrkla jsem se na ty její statistiky na profilu, mám takový dojem, že si buď přes internet v mobilu nebo nějakým jiným mazaným způsobem založila jiný účet a na všechny své otázky si dává hvězdičku a palec k odpovědím…trap­néé…=0DD někdo si tu silně honí své ego, že paní annas?? =0DD

BIGFOOT

AHOJ ARNI,MLUVÍŠ MI ZE SRDCE.JE TO TRAPNÝ JAK SE TADY TA PANÍ PŘEDVÁDÍ, CO VŠECHNO UMÍ A VÍ.PANÍ ANNAS PŘIPOJUJU SE K DOTAZU ARNIHO.JAK TO DĚLÁTE? KAŽDEJ VEČER SI PŘEČTETE NA WIKIPEDII NEBO NĚKDE JINDE TÉMA A DÁVÁTE DRUHEJ DEN OTÁZKY.VŽDYŤ UŽ NEJSME VE ŠKOLE A TAKOVÝ ŠPRTY STEJNĚ NEMĚL NIKDO RÁD.VŽDYŤ VY DO TOHO NEDÁVÁTE ANI KUS SVÝ OSOBNOSTI,JE TO FAKT TRAPNÝ A BEZ JAKÝHOKOLI CITU, VŽDYŤ VY JSTE JAKO STROJ.BEJT VAŠIM MUŽEM TAK VÁM TO ZAKÁŽU, PROTOŽE JE TO ČASOVĚ NÁROČNÝ A POTOM NEDĚLÁTE PRO RODINU CO MÁTE,PROTOŽE JAK BYSTE TO ČASOVĚ ZVLÁDALA? A NAVÍC, TENTO SERVER JE VO NĚČEM JINÝM.NIC VE ZLÝM, ALE TAKY SE MI TO NELÍBÍ.BIGFOOT

Gollumek.88

nevim teda jak dlouho tu kdo je, ale to s ničím nesouvisí. někdo pokládá kvalitní otázky a dává kvalitní odpovědi, to není závislé na tom jak dlouho tu je nebo není.

tvoje rozhořčení nad „dokazováním si“ jak to nazýváš, bych pochopila jako naopak rozhořčení se sám nad sebou, že nejsi schopen odpovědět. Někdo má kapacitu na to, aby takové otázky pokládal někdo ne. Nerozčiluj se zbytečnostma a užívej si. tady to není proto, aby se lidi vzájemně shazovali kdo ví nebo neví víc. Když budu chtít cokoli vědět a budu líná hledat, tak se taky zeptám. Nebo když nebudu vědět a nebudu líná hledat a přesto nenajdu, tak se taky zeptám. jednoduché.

annas má dobré otázky. smiř se s tím ;)

annas

Děkuji všem, kteří mě podpořili.

led

S poučujúcimi otázkami či už od Annas, alebo kohokoľvek iného súhlasím. Keď Annas chcela s tým prestať, aj ja som ju prosila o pokračovanie nedeľného okienka znalostí. Kto chce, sa z nich dokáže aj niečo dozvedieť, o čom možno ani nevedel, alebo si to aspoň zopakuje. Každý má právo položiť otázku, na ktorú by rád vedel odpoveď. Okrem osobných – na to je diskusia.
pre nespokojných kritikov:
Najprv dokážte svoje znalosti a až potom kritizujte. Veď, ak sa vám otázky nepáčia, tak ich preskočte. Ak sa vám spôsob otázok a odpovedí nepáči… ste tu predsa dobrovoľne…
Táto stránka nie je súťažná, ale vedomostná!!

Sarrira

Já bych ty poučující otázky od annas snad i přežila, ačkoli mi přijdou poměrně únavné. Ale vadí mi,že komentuje otázky jiných. Její otázky by google řešil také, tak proč někomu odpovídat stylem-vygoogli si, když ti nestačí odpověď. Já sem chodím chvíli, přesto ráda, protože mě zajímá především názor na věc. Ne rádoby korektní wikiodpoved. Btw to jak je tu člověk dlouho je jedno,všechny otázky pročte za pár hodin, není těžké získat hrubý obrázek o uživatelích. Mimo to,registrace neznamená, že sem člověk nechodil číst i před tím.

annas

Já ničí otázky nekomentuji. Jen uvádím, že otázka byla již několikrát položena. Kdyby tazatel zadal otázku do vyhledávače, měl by odpověď hned.

1popelka1

Pořád raději budu odpovídat na znalostní/kvízové otázky, které zde dává např. Annas, než na večerní a noční otázky (vidíte, už jsem se odnaučila říkat diskuzní:)) ve kterých se někteří ptají na to, jak ostatní vykonávají potřebu, jak se vyspali, v kolik chodí spát apod. …

Mě se naopak špatně prohledává v těchto nočních otázkách, protože mi v ničem nepomůžou/neporadí, na rozdíl od těch denních. A je jedno jestli se ptá Annas nebo někdo jiný – z jakékoliv se kdokoliv může něco dozvědět.

Podezřelé statistiky? Já si nevšimla ani statistiky jako takové…. Jestli máte na mysli pořadí těch s nejvyšším počtem bodů, tak a co? Můžete odpovídat taky, nikdo vám nebrání.

Nemyslím si, že Annas je tu kvůli sbírání bodů, to nemá zapotřebí. A navíc, pokud by jí šlo o body, tak odpovídá na kdejakou kravinu a to rozhodně nedělá. Od toho jsou tu jiní uživatelé, kteří mají přihlouplé otázky/odpověi, ale je nenapadáte, proč?

Annas, podle mě se Bigbít ozvala, protože nejsou její odpovědi oceněny. Jinak si to nedokážu vysvětlit….

mojitek

…a nemyslite,ze tady řešíte něco uplne zbytecne ,neco co problem vubec neni? Jsou tady uzivatele,kteří by potrebovali spis nafackovat,a pritom na sve priblble otazky dostanou vzdy nejake odpovedi…Takze neblaznete a nereste tady paní annas

anonym

Já vím, že třeba všichni nemáme čas nebo jsme nestudovali, ale něco si přečtu. A může to být cokoliv.

Terryle

Přiznám se, že mě otázková smršť, připomínající spíš nějaký kvíz, zpočátku jakožto nováčka taky dost překvapila. Neříkám, že se tam občas nedovím něco zajímavého, to ano. Ale pokud sem člověk chodí především proto, aby se pokusil někomu poradit a zodpovídat spíš praktické dotazy, tak se tyhle „kvízotázky“ mezi ty normální prostě pletou a znepřehledňují seznam aktuálních otázek.
Záleží na tom, jak kdo tyhle stránky bere – jestli jako prostor k seberealizaci, nebo jako místo, kde získat nové zajímavé informace a pobavení, nebo jako praktickou „dotazovárnu“.
Mně osobně by se hodně líbilo filtrování otázek na „praktické“ a „pro pobavení a poučení“, nebo něco v tom stylu… ale chápu, že překopat systém není jen tak. Takže se my „praktici“ musíme naučit filtrovat otázky sami, ono to není tak těžké…

bigbít

to je dobrá myšlenka terryle…palec nahoru

bigbít

Dále for burak: já netvrdím, že je to komunikační server…reaguji pouze na to, co vidím…podezřelé statistiky, velmi podezřelé, nevěřím, že si nedopomáhá…tak to prostě je, vy si samozřejmě věřte, čemu libo…

vagra

Pro Bigbít-Jak si můžete dovolit obviňovat člověka,kterého vůbec neznáte o kterém nic nevíte a navíc bez důkazů.Jen na základě toho,že se vám to nezdá?
Dost chabá argumentace od člověka,který se tady pohybuje max.jedenáctý den.
Doufám,že najdete dost odvahy k omluvě,za tak hulvátské napadení cti p.Annas.

rynek878

bigbít,sakra kdo se za tento nick zase převlékl,určitě to je jeden z těch zamindrákovaných chytrolínů,ale Annas takových jsme tady posr..y už několik kýblů,tak to tak taky berte.Nejhorší je vždy srážka s bl..em.

bigbít

podle mne tu nemá jít o sbírání bodů, kdo sem chodí jen kvůli tomu, tak budí dojem někoho opravdu zakomplexovaného…

annas

Bigbít, proč tedy na mé otázky odpovídáte? Navíc ne vždy správně. Jste tady krátce, nevíte, že jde o přání několika uživatelů, abych tyto otázky vkládala.

Ale nechápu, jak mně můžete podsouvat, že mám několik profilů a že se sama boduji. To mě uráží. Nebudu se obhajovat, ale všichni uživatelé, od nichž dostanu body, jsou aktivní – odpovídají nebo kladou otázky. Budu zde téměř rok, takže body jsem získala nejen za otázky, ale i za odpovědi na otázky, u nichž dost často odpovídám sama.

iceT

Ja citim zakomplexovanost maximalne u Vas…
Pokud se vam neci otazky nelibi,tak na ne neodpovidejte a nebudete se muset rozcilovat…
BURAK DIKY,VSE JSTE VYJADRILA ZA MNE.

bigbít

Nevím, kde jste vzal, že se mi nelíbí otázky, jde o ty podivné statistiky…to je na tom to podezřelé…

anonym

někdo kdo se stihne sotva přihlásit,má 2 otázky a už se tu zminuje o bodování,jestli tady někdo sbírá body řekla bych jen jedno pravdivé přísloví a to:potrefená husa se nejvíc ozve

bigbít

Smiřte se s tím, že to holt každý nemusí vidět z Vašeho úhlu pohledu…tak to zkrátka je, že dumám nad tím, co je podezřelé…no a co, že tu jsem krátce, kdybyste to dokázala brát s nadhledem, jako paní annas, tak se na nějakou zbytečnou reakci vykašlete ne? Ale je vidět, že se Vás to silně dotklo, další potrefená husa???

vagra

Doporučuji míň dumat a víc přemýšlet,než někoho urazíte.

vagra

Z čeho soudíte,že to Annas bere z nadhledem?
Snad ne z toho,že vás neposlala tam,kde by vás většina lidí poslala po takovém obvinění?
Souhlasím s Burakem a Rynkem878.Zamyslete se nad sebou.
Copak ani průběh této diskuze vám nic neříká?

annas

Opakuji. Dotklo se mě to, že jiným podsouváte své ničím nepodložené myšlenky.
Podle Vás jednají všichni nečestně. Nemá smysl se obhajovat, kdo nechce, stejně nepochopí. Mluvíte o statistice, čtěte ji tedy pozorněji, když se přesvědčíte. Klidně si stěžujte u administrátorů.

Marsyas

Víte co si o celé téhle kauze myslím já? Bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla!

bigbít

však takhle to měla brát i paní burak, ale ta si to vzala hodně osobně, jak vidno..=0DD

Marsyas

Blá, blá, blá.

Marsyas

Blá, blá, blá.

Marsyas

Víte co si o celé téhle kauze myslím já? Bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla!

anonym

a co takhle zauvažovat proč si to beru tak osobně? pani Annas tady už řešila hodně sporů a kvůli takovým uživatelům jako ste vy už chtěla několikrát skončit,byla by to velká škoda,zkuste se zamyslet než někoho urazíte a neřekla bych že zrovna Annas vaše narážky bere s nadhledem,jak jí znám tak se jí to velmi dotýká