Avatar uživatele
arygnoc

Prkýnko. To na WC. Nahoře nebo dole?

prkýnko na wc – toť věčný problém.
proč?
jdu se vyčůrat, prkýnko je dole, tak ho zvednu a čůram (když jsem žena, prkýnko nezvedám, sednu a dělám totéž).
jdu si odpočinout, prkýnko je nahoře, dám ho dole, sednu si, a dělám, proč jsem přišel (platí i pro ženy).
kde je problém?

Leda: no dobře, do mokrýho taky nerád sedám, ale právě proto nechodím na WC v hospodě – aspoň ne si posedět na WC.
Doplňuji:
aha, a jsme doma.

ženské polovici populace vadí prkýnko nahoře.

proč?

protože ho musí dávat dolů?

ale otázka (problém) stojí i opačně: proč ho žena nedá spátky nahoru, když vykoná, co musí?

Jinak:

otázku prkýnek jsem neotevřel já, ale -ic-.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? panenka, quentos, hanny 2, tom004, anonym před 4666 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hykam

Nikdy jsem nepochopil, proč ženy toto řeší.
Jde chlap na záchod, vidí prkýnko dole tak ho zvedne.
Jde na záchod žena, vidí prkýnko nahoře tak si ho dá dolů.
V čem je problém?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
žolik

Tohle trápi také ženy a vydí to také tak.nikde není problem.Aha a proč bi ho měla žena dávát prkínko nahoru,muži dají prkínko dole,nedaj.

Zdroj: žolík

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

Koukám,že jste do těch prkének „zamilovaní“ už od včera,a trvá to dál.Tak se aspoň se poučím.:))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kanovka

nejlepší je, když si chlap prkýnko zvedne, vykoná potřebu a zase ho dá dolů, pak se nikomu nemusí stát, že si sedne a prkýnko nikde :)
Doplňuji:
a chlap, když si dojde na velkou, tak to prkýnko zvedne zase zpátky? nezvedne, takže je lepší, aby to prkýnko bylo stále dole, a zvedalo se jen, když je potřeba

Upravil/a: Kanovka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnosis

ja se naucil sklapet to vsechno dolu .. protoze nemam energii a asi ani mozkovou kapacitu debatovat na toto tema:) naucil jsem se to tak, ze kdyz jsou prkynka nesklopene a ja splachnu, tak na me cakaj ty nehezke veci z misy:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

A ted vas tady asi klepne pepka vsechny , protoze ja musim mit prkrnka dole obe !!! I ten poklop. Jsem na to naucena uz leta a delaji to i moji synove a bez buzerace. I starsi syn , ktery ma sve vlastni bydleni dava obe prkenka dolu. A nejsme jinak zadni " uchylaci " , proste to tak mame v sobe. 🙂
P.S. jsem vzhuru tak do 22.00 , tak to musime stacit vyresit. !!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

O prkýnku začala -iv- jen tak z legrace v návaznosti na odpovědi o šňůře od žehličky,aby chlapy pozlobila/viz diskuze u této mojí otázky včera/.Já jsem v té legraci jen tak trochu pokračovala.Mě osobně zvednuté prkénko na WC vůbec nevadí a neuráží,zkrátka ho dám dolů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Curiosity

já bych ten hajzl zavřela a byl by klid!! 😁 ..pravda je, že po tom poklopu se „chčije“ blbě no.. a sednout si na tu studenou keramickou mísu taky není fajn!! ..já myslím, že by to měli chlapi zvedat.. 🙂 stejně tam to prkýnko má nějakou funkci, tak ji má plnit a né být nahoře.. ani to nevypadá hezky!! 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek