Matthew

Přiznejte se, je tu opravdu někdo, kdo si nikdy nic nestáhl z internetu ?

hudbu, video, podklady, programy, updaty, serial keys, titulky, playery, winamp, convertory, prostě nic ? Jde to vůbec ? :D

Nejlepší odpověď
Bedy

Kdžy otevřete třeba jen odpovědi.cz a přihlásíte se, stáhnete si cookies a nějaké dočasné internetové soubory. Takže to nejde.
Já warez programy a hry nestahuju, za prvé nemám potřebu a za druhé si nechci zakálet počítač.

Další odpovědi
bolak

Prostě nic? Jak by to vůbec mohlo jít?

I při pouhým otevření stránky už stahuješ data, chtít aby ti někdo odpověděl kladně na tuhle otázku je jako kdybys na srazu pacientů s poraněním míchy vyznal obecenstvo slovy: „Pánové, kdo z nás je tu kvadrupegik, ať se prihlásí…“

zzzzz

Nikoho takového neznám. 🙂