Přiznání daně za rok 2009

Chtěla bych si zkusit sama,jestli dokážu vypsat daňové přiznání fyzických osob.Vždy mi s tím pomáhá úřednice na finančáku,ale proč to nezkusit sama.Je na netu nějaká stránka,kde se krok za krokem dozvím,kde do jaké kolonky co napsat?A taky vzor těch růžových papírů?Aniž bych si musela něco stahovat do počítače?děkuji mnohokrát

Nejlepší odpověď
standa

Takových stránek je internetu milion 🙂

Mrkněte třeba na finance.cz – viz zdroj níže

Zdroj: http://www.fi­nance.cz/dane-a-mzda/danove-formulare/dan-z-prijmu-fo/