Helena114

Je možné, že mám bolesti bčicha, křeče a malé cukání rukou a víček kvůli stresu?

Dobrý den, je možné, že mám bolesti bčicha, křeče a malé cukání rukou a víček kvůli stresu? Děkuji. :)

Odpovědi
martin21000

Toto jsou pouze, podle mého názoru, příznaky nedostatku hořčíku. Zkus si koupit hořčík, běžně prodejný v lékárně, a mělo by to přestat. 🙂

STUDENTKAEVA

https://www.go­ogle.cz/?gfe_rd=­cr&ei=Ku3AU_LHEs­Pe_AbfvIAo#q=p%C5%99%­C3%ADznaky+stre­su
Příště zkus prvně google..

marci1

Zkus vypnout počítač a vyraz někam do přírody. Ticho a klid léčí ! Mě to pomáhá. 🙂