vevinka007

Přivydělat si zpěvem?

Dobrý den, ráda zpívám, a vím, že zpívat umím..Vyzpívám i C..A jak si můžu zpěvem přivydělat? Jinak chci natáčet videa..Můžu udělat i koncert?Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

To, že si myslíš, že umíš zpívat, ještě neznamená, že Tě někdo bude chtít poslouchat. Potřebuješ sehnat někoho, kdo zpěvu rozumí. Potom je třeba mít doprovod (nejlépe skupinu, která hledá zpěvačku) a lidi, kteří budou mít zájem o Tvou produkci.
Víš něco o tom, jak začínal Karel Gott? Dnes je přece jenom větší možnost, protože existuje Super Star. Zkusila ses přihlásit?
Abys mohla někde začít, musí se také někdo z hudební branže dozvědět, že zpívat umíš. Jinak to můžeš zkusit jako Edith Piaf- zpívat jako pouliční zpěvačka. Když se budeš líbit, nejspíš si Tě někdo všimne.

Další odpovědi
anonym

Minulé odpovědi ti nestačily?
viz zdroj:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-a-kde-usporadat-koncert-a-nebo-vystoupeni

hanulka11

Přivydělat si můžeš pokud máš ŽL. Jinak jedině zapívat někomu doma a on ti dá pár pětek na ruku.