Přivlastnili jste si něčí nápad,myšlenku,zlep­šovák ne-li vynález?!

Nejlepší odpověď
mosoj

Neměl jsem potřebu, ale za své zlepšováky v práci jsem si pořídil dost věcí.
Řádově za desetitisíce!
Zkuste to dnes, jestli vám zaměstnavatel něco zaplatí !
Také jedna z věcí, která za minulého režimu nebyla k zahození.
Jo a zlepšovák nezaměňovat s vynálezem či patentem !

Další odpovědi
briketka10

jo jo receptík na koláč od kamarádky : koupíš korpus, inst. puding, mandarinkový kompot, šlehačku, indredience smícháš a hodíš na ten korpus máš hotovo :D
výborný, jednoduchý, spoustu lidí to zná jen já trouba né, he he he..

avel3

Jsem přesvědčen, že na tuto otázku bude hooooooodně kladných odpovědí. =))))))))))))­))))))))))))

Damiana

Vědomě určitě ne. Spíš někdo „ukradl“ něco mně. Duševní vlastnictví je ošemetná věc a nápady na nový pořad, časopis, apod. může mít člověk tisíckrát „patentované“ na příslušném úřadě, ale stejně s nimi musí jednou vyrukovat před tím, kterému jsou určené a kdo je může člověku pomoci zrealizovat. Pak stačí, aby dotyčný v námětu pozměnil pár maličkostí a je po ptákách.

hanny 2

Ne,jen jsem „to“ použila,pokud jsem uznala za vhodné.Ale nikdy jsem neřekla,že je to můj výmysl!

Conchus

Ne, měl jsem vlastních nápadů a síly pro jejich realizaci dost.