Zlatý

Přivítali byste (pro další zpestření) možnost ankety a hlasování o nejlepší otázku položenou tady na odpovedi.cz?

--> Nominace otázek např. za 6-12 měsíců
--> Z nich TOP 10
--> Z nich 3 NEJ
Vítěz odměna a uznání (nebo uznání jako odměna?)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

Já bych byl proti, protože to by se pak tady hromadily nesmyslený otázky jenom za účelem toho aby někdo urval cenu. Takhle se mi to líbí víc, každý se ptá jen na to co ho opravdu zajímá a vyskytují se tu pouze seriózní dotazy.

Jde o prestiž!!

Další odpovědi:

Pájo, při současném používání a zneužívání hodnocení jak u otázek, tak u odpovědí si jsem zcela jistá, že by takové hlasování nebylo objektivní a nevypovídalo by nic o kvalitě otázky.
Ostatně něco takového už tady vlastně funguje. Stačí se podívat jak a člověka přejdou iluze. O ty jsem tu přišla velmi rychle.

Stříbrný

Já bych uvítala, protože tady nejsem dlouho, určitě padla v minulosti řada zajímavých otázek a ještě zajímavějších odpovědí a takto bych k nim mohla "přičichnout". Protože jinak mne nebaví se probírat historii tady an blok. Vítězi uznání jako odměna by třeba i stačilo.

Zlatý

NE. Blbostí je tady už tak dost a dost..

Diskuze k otázce

Zlatý

bolak

Pájo, ale nic ti přece nebrání si takovou soutěž uspořádat sám, otázky tu máš, lidi taky, možnost vkládání anket jakbysmet, takže jednou za měsíc můžeš založit dotaz: "Nejlepší otázka za měsíc říjen?" a nechat lidi vybrat podle sebe. Pak vytvoříš na vyplnto.cz anketu se všemi nominovanými dotazy a odkaz hodíš do diskuze, aby se mohlo hromadně hlasovat.

Bude to neoficiální, ceny žádný nebudou, takže se nebudou tvořit nesmyslné dotazy za účelem nějaké výhry, bude to jen taková soukromá expozice :)
Myslím že to nikomu vadit nebude, a když jo, tak co....maximálně ti to smažou a na to už sme tu snad zvyklí nebo ne? ;)

Zlatý

bolak

manon, jak můžeš bejt pro a palcovat mi moje proti? není to podvod? nemělo by se to hlásit?

Zlatý

annas

Myšlenka dobrá, ale kam by to vedlo?
Navíc někdo preferuje otázky z určitého oboru, které jinému nic neříkají, doví to, co nezná í atd. další se rád pobaví atd.

Ty otázky, které zaujmou adminy se dají najít dole na stránce při kliknutí na Odpovědi.cz na Facebooku.

Stříbrný

manon

Víš Ty, co je to respektování jiného názoru? :) A ještě - víš Ty, za co ten palec je? Už dávno jsem uvedla, že dávám palce taky když mne někdo rozesměje :) Tobě se to občas podaří, tak promiň ;-)

Stříbrný

manon

bolak: Všimni si, jak se hezky umím omlouvat, i když jsem nic zlého neprovedla :)

anonym

a ja davam bolakovi falesny palec .. od te doby , co jsem se zde dovedela, ze existuji i falesne .., tak zrovna ty falesne davam bol.. :) ... -iv-

Zlatý

annas

Iv, můj palec je nejen falešný, ale i servilní :.))

Zlatý

bolak

kdo by nevěděl o čem to -iv- mluví, jedná se o takzvaný falešný, křivý nebo také vbočený palec (latinsky hallux valgus) a řeší se to ortopedickou vložkou

> http://www.gelenkzentrum.de/…
> http://www.studiozdravehoobouv ani.cz/…

anonym

ne .. ne .. ne .. tak je konecne jasno .. ted se mi to potvrdilo. Ja davam prave a oni dva falesne .. chudaci , takova chodidla .. poznala jsem , ze to nejsou moje, protoze ja je mal celorocne " zmalovane " .. -iv-

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4393
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.