Avatar uživatele
Pájo

Přivítali byste (pro další zpestření) možnost ankety a hlasování o nejlepší otázku položenou tady na odpovedi.cz?

→ Nominace otázek např. za 6–12 měsíců
→ Z nich TOP 10
→ Z nich 3 NEJ
Vítěz odměna a uznání (nebo uznání jako odměna?)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? annas, manon, iceT, johana 56, anonym, Wang, anonym, anonym před 4186 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

Odpoveď byla označena jako užitečná

Já bych byl proti, protože to by se pak tady hromadily nesmyslený otázky jenom za účelem toho aby někdo urval cenu. Takhle se mi to líbí víc, každý se ptá jen na to co ho opravdu zajímá a vyskytují se tu pouze seriózní dotazy.

Jde o prestiž!!

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?vagra Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Pájo, při současném používání a zneužívání hodnocení jak u otázek, tak u odpovědí si jsem zcela jistá, že by takové hlasování nebylo objektivní a nevypovídalo by nic o kvalitě otázky.
Ostatně něco takového už tady vlastně funguje. Stačí se podívat jak a člověka přejdou iluze. O ty jsem tu přišla velmi rychle.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
manon

Já bych uvítala, protože tady nejsem dlouho, určitě padla v minulosti řada zajímavých otázek a ještě zajímavějších odpovědí a takto bych k nim mohla „přičichnout“. Protože jinak mne nebaví se probírat historii tady an blok. Vítězi uznání jako odměna by třeba i stačilo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
beer

NE. Blbostí je tady už tak dost a dost..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

Pájo, ale nic ti přece nebrání si takovou soutěž uspořádat sám, otázky tu máš, lidi taky, možnost vkládání anket jakbysmet, takže jednou za měsíc můžeš založit dotaz: „Nejlepší otázka za měsíc říjen?“ a nechat lidi vybrat podle sebe. Pak vytvoříš na vyplnto.cz anketu se všemi nominovanými dotazy a odkaz hodíš do diskuze, aby se mohlo hromadně hlasovat.

Bude to neoficiální, ceny žádný nebudou, takže se nebudou tvořit nesmyslné dotazy za účelem nějaké výhry, bude to jen taková soukromá expozice :)
Myslím že to nikomu vadit nebude, a když jo, tak co…maximálně ti to smažou a na to už sme tu snad zvyklí nebo ne? ;)

před 4185 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

manon, jak můžeš bejt pro a palcovat mi moje proti? není to podvod? nemělo by se to hlásit?

před 4186 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Myšlenka dobrá, ale kam by to vedlo?
Navíc někdo preferuje otázky z určitého oboru, které jinému nic neříkají, doví to, co nezná í atd. další se rád pobaví atd.

Ty otázky, které zaujmou adminy se dají najít dole na stránce při kliknutí na Odpovědi.cz na Facebooku.

před 4186 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

Víš Ty, co je to respektování jiného názoru? :) A ještě – víš Ty, za co ten palec je? Už dávno jsem uvedla, že dávám palce taky když mne někdo rozesměje :) Tobě se to občas podaří, tak promiň 😉

před 4186 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

bolak: Všimni si, jak se hezky umím omlouvat, i když jsem nic zlého neprovedla :)

před 4186 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

a ja davam bolakovi falesny palec .. od te doby , co jsem se zde dovedela, ze existuji i falesne .., tak zrovna ty falesne davam bol.. :) … -iv-

před 4186 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Iv, můj palec je nejen falešný, ale i servilní :.))

před 4186 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

kdo by nevěděl o čem to -iv- mluví, jedná se o takzvaný falešný, křivý nebo také vbočený palec (latinsky hallux valgus) a řeší se to ortopedickou vložkou

http://www.ge­lenkzentrum.de/i­mages/hallux_val­gus_prae_abb1­.jpg
http://www.stu­diozdravehoobou­vani.cz/webad­min/design/ima­ges/image/ilus­tracni/vyboce­ny-palec(1).jpg

před 4186 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

ne .. ne .. ne .. tak je konecne jasno .. ted se mi to potvrdilo. Ja davam prave a oni dva falesne .. chudaci , takova chodidla .. poznala jsem , ze to nejsou moje, protoze ja je mal celorocne " zmalovane " .. -iv-

před 4186 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek