Avatar uživatele
anonym

Přivítali byste den otevřených profilů?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, gagaga, sofid před 3806 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

No proč ne,ale stejně si cizí profily nečtu ani neprolízám,ale asi by to nic dobrého nepřineslo.
Blokování uživatelů je možné,jak se někdo nade mnou ptá,ale je sranda,že zrovínka včera někdo reagoval do mé interní pošty na mou odpověď k otázce,odepsala jsem zpět,dotyčný opět reagoval odpovědí a hned si uzavřel profil,abych nemohla kontrovat zpět,hrdina jeden.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

natrvalo.
občas ma štve, že dotyčného nemožno osloviť (a potom tu vykrikuje, že ho treba osloviť do internej pošty).

ale možnosť blokovať užívateľa (neprijímať od neho poštu) by som zachoval (je taká vôbec?).
niektorí by asi mali ten zoznam dosť dlhý.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lukas.zmizik

napiš do googlu:
site:„www.odpo­vedi.cz“ jmeno_zkoumane_o­soby

a máš skoro cos chtěl
Doplňuji:
teda alespoň co se týká seznamu otázek lustrované osoby…s kontak­továním uzavřeného profilu ti nepomohu

Upravil/a: lukas.zmizik

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Já mám „rok a více otevřeného profilu“, den by mi nestačil … 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HonzikPernik

Co to je? :O

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

K čemu?
Proč umožňovat něco, co pak zase – byť dočasně, nuceně rušit?
Kdo chce si profil zavře a kdo nechce, tak ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nemyslím si, že by to bylo k něčemu dobré. Kdo má potřebu mít profil uzavřený, ať ho uzavřený má. Jsou pro to velmi často objektivní důvody a ty je třeba respektovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
štamgast

Ano, občas mě zajímá jaká byla první otázka někoho ze zdejších nejlepších uživatelů.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sůwa

Žádný objektivní důvod mne nenapadá, ale o subjektivním bych věděla. Je srandovní, že někdo s uzavřeným profilem má zálibu ve čtení v profilech ostatních. Proč asi? 🙂

před 3806 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek