Přivítali byste den otevřených profilů?

Nejlepší odpověď
iceT

No proč ne,ale stejně si cizí profily nečtu ani neprolízám,ale asi by to nic dobrého nepřineslo.
Blokování uživatelů je možné,jak se někdo nade mnou ptá,ale je sranda,že zrovínka včera někdo reagoval do mé interní pošty na mou odpověď k otázce,odepsala jsem zpět,dotyčný opět reagoval odpovědí a hned si uzavřel profil,abych nemohla kontrovat zpět,hrdina jeden.

Další odpovědi
arygnoc

natrvalo.
občas ma štve, že dotyčného nemožno osloviť (a potom tu vykrikuje, že ho treba osloviť do internej pošty).

ale možnosť blokovať užívateľa (neprijímať od neho poštu) by som zachoval (je taká vôbec?).
niektorí by asi mali ten zoznam dosť dlhý.

lukas.zmizik

napiš do googlu:
site:„www.odpo­vedi.cz“ jmeno_zkoumane_o­soby

a máš skoro cos chtěl
Doplňuji:
teda alespoň co se týká seznamu otázek lustrované osoby…s kontak­továním uzavřeného profilu ti nepomohu

Sůwa

Já mám „rok a více otevřeného profilu“, den by mi nestačil … 🙂

HonzikPernik

Co to je? :O

anonym

K čemu?
Proč umožňovat něco, co pak zase – byť dočasně, nuceně rušit?
Kdo chce si profil zavře a kdo nechce, tak ne.

anonym

Nemyslím si, že by to bylo k něčemu dobré. Kdo má potřebu mít profil uzavřený, ať ho uzavřený má. Jsou pro to velmi často objektivní důvody a ty je třeba respektovat.

štamgast

Ano, občas mě zajímá jaká byla první otázka někoho ze zdejších nejlepších uživatelů.

Sůwa

Žádný objektivní důvod mne nenapadá, ale o subjektivním bych věděla. Je srandovní, že někdo s uzavřeným profilem má zálibu ve čtení v profilech ostatních. Proč asi? 🙂