OuSí

Přividělání na internetu :)

Ahoj, chtěl bych se zeptat jestly máte někdo nějaké zkušenosti s přivyděláním (např.: skládání tušek atd..) Přes internet… Jsem student a hodilo by se mi přividělat si na benzín na motorku :)

Nejlepší odpověď
kropitko

Pravděpodobně myslíš to, že sis našel inzerát na montování tužek apod. Tak většinou se jedná o podvod. Sehnat takto práci se podaří málokdy. Spíž se poohlédni po nějaké brigádě v tvém okolí. Zajdi do obchodů, skladů apod., zeptej se, jestli nepotřebují někoho na brigádu.

Další odpovědi
SINGO

Zajímalo by mě jak budeš skádat tužky přes internet?

Hlada

Tudy cesta nevede. To, co myslíš, je téměř vždy vylákání peněz za slíbenou práci, která neexistuje.
Nebylo by lepší věnovat se studiu češtiny?

jmhad

jediná reálná práce s internetem je pogramování pro nějaké firmy či nabízení tvorby webových stránek.Lze se také pokusit o telefonistu,tedy nabízet produkty jiných po internetu či telefonem.Vše ostatní je podvod.Lepší bude nějaká práce pomocí rukou a pravidla pravopisu v kapse.Angličtina není vše.

dave6

přes inernet je opravdu hodně podvodů
dá se ale sehnat i práce bez vstupních poplatků – třeba vyhledávání informací, podávání inzerátů – sám občas takhle práci zadávám
a ještě dokonce skoro bez internetu – pasivní příjem – je to ale jen pro bezúhonné a spolehlivé

anonym

Doufám, že tímhle Ti nezablokuju možnost oprav. O práci přes internet nic nevím, ale oprav si, prosím,Přivydělání na internetu (patří tam y a Ty tam máš i a máš to tam ještě jednou – hodilo by se mi přivydělat si..

anonym

http://i.dama­.cz/s/e812.gif

kropitko

DD a co ty „tušky“,,já nevím, nevím, kam to spěje. Já bych se asi v takovém případě vybodla na studium a šla do učení, tam dávají za praxi peníze.

kropitko

teď na to koukám, ono je to samá hrubka, takže to by se ten text musel přepsat komplet celý.