doktormax

Je nějaké řešení, kdy jsem přivezl z Německa osobní automobil s tažným zařízením. Bohužel česká zásuvka nelze nasadit?

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud nejde nasadit, tak vyměnit zásuvku.

Další odpovědi
Shaohao

kouknul bych po necem v tomto smyslu: „redukce zásuvky tažného zařízení“

zzzzz

Vyměnit, stojí to pár korun:-)
http://www.zbo­zi.cz/?typ=na­bidky&q=z%C3%A1­suvka+na+ta%C5%­BEn%C3%A9#utm_sou­rce=search.sez­nam.cz&utm_me­dium=hint&utm_ter­m=z%C3%A1suvka%20na%20ta­%C5%BEn%C3%A9&ut­m_content=nabid­ky

cukrar

Proč nejde nasadit, kupte redukci, pokud má jiný počet kolíků.

honza19hk

vyměnit za naši nebo existuje redukce.
Předpokládám že to je ta debilní eurozásuvka. No to víš němci.