Komár

Přítelkyni bolí břicho mužu ji na to dát ataralgin tablety? těhotná není

Přítelkyni bolí břicho mužu ji na to dát ataralgin tablety? těhotná není děkuji za odpověd

Nejlepší odpověď
panenka

Já sice na bolesti užívám Paralen nebo Algifenové kapky ale zde v odkaze jsem se dočetla,že Ataralgin jí dát můžete

Zdroj: http://www.le­kynainternetu­.cz/p/ataralgin-20-tbl/

elektrikář

Raději než prášky ji zavezte na pohotovost.Pokud je to slepák může to být zítra horší. Jistota u doktora nic nezkazíte.Pokud je to po nějakém pádu může to být vážnější než simyslíte.

mosoj

Ataralgin ji dát můžete. Otázka je zda to pomůže. Na břišní bolesti se dávají spasmolitika, algifen, torecan, spasmopan apod. Nejlépe ve fotmě čípků.

GUTALAX JE DOST SILNÉ LAXATIVUM ( PROJÍMADLO) ???

kablik

na bolení bříška rozhodně doporučuji „Gutalax“