Avatar uživatele
lopotev

Přítelkyně za volantem

Docela mě vyděsilo to co se stalo když jsem jel včera autem s přítelkyní. Přítelkyně řídila. Najednou nám do cesty vběhla kočka. Čekal jsem, že přítelkyně přibrzdí, ale ona na to naopak ještě více šlápla. A stočila volant tak, aby nebohou kočku koly rozjela. Nemůžu si pomoci, připadá mi, že to bylo naschvál. Když auto poskočilo a kočka byla na sračku, tak se přítelkyně začala hurónsky smát. Opravdu mě tohle vykolejilo, stále mi přijde že mohla srážce zabránit.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? BEAES před 4908 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jahoda

Očividně se Vaše přítelkyně neumí chovat. Toto je hnus, nehoráznost,… Samozřejmě, že v této srážce mohla zabránit! Pokud vidím, že na silnici, nebo poblíž silnice se pohybuje zvířátko, jedu pomaleji, nebo úplně zastavím a počkám. Dovedete si představit jak se nebohá kočka cítila? Sorry, ale já bych Vaší přítelkyni přála to samé, neboť se zachovala jako hulvát první kategorie. (Pardon, ale slušně to vyjádřit nešlo)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BEAES

Asi je bezcitná a má v sobě skrytou agresi. Promluvte si s ní…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
vlastina

Co na toto říci!? Ať jí tam nevběhnete omylem vy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

A jen tak mimochodem opravdu řídila vaše přítelkyně?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iq

Jestli tohle myslíte vážně,tak je to síla.Já osobně mám rychlé auto,mám rád rychlou jízdu,nebydlím přímo ve městě,takže se zvířátky se potkávám na silnici velmi často.NIKDY se mi nestalo,že bych musel jakékoli zvíře přejet.Stane se,že něco vběhne před auto,ale tak se musí trošku předvídat a reagovat.Vždycky mně hrozně štve když vidím přejeté ježky,žáby, o kočkách a psech nemluvě.Nevěřím tomu,že nejde zareagovat.Pro šťouraly nemyslím tím,když vběhne srna na dálnici,to je něco jiného.Tyhle řidiče bych zabíjel.
Doplňuji:
Můžu říct, že jsem se z Vašeho dotazu teď pěkně nas***.Co je to jako za lidi, že tohle musí dělat?To si neumí řešit své mindráky jinak?

Upravil/a: iq

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Myslím,že to nebyla pravda, že nás tu jen zkouší… jak bude kdo reagovat.
Protože, takto bezcitného člověka zatím neznám .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nnn1

Když jsem byla malá, tak jsem jela se strýcem u lesa (jel trochu rychleji), myslím že byla tma, a najednou byl na silnici srnec: jen taktak zastavil – ale zastavil, a nic se nestalo.
Myslím si, že většině případů se dá zabránit.

A když se tomu vaše přítelkyně smála, tak je v tom vidět úmysl kočku zabít.
Jedině pokud by jste si s ní o tom promluvil, a byl by poznat zármutek, tak by to mohlo být, že prostě reagovala opačně než co cítila – obranná reakce mozku, před krutou pravdou (jak bývá naopak, že když něco dopadne dobře, tak se člověk rozbrečí).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Vaše přítelkyně má zřejmě dosti vážnou poruchu sebeovládání.Už bych se na ni nemohla ani podívat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Kdo nemá ráz zvířata, nemá rád ani lidi. Tak si na ni, tu svou přítelkyní, dejte pozor.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek