miri69

PRITELKYNE PRODELALA V ROCE 1995 EPILEPSI­I.BRALA ASI 1,5 ROKU PRASKY,PAK JE VYSADILY PROTOZE BYLA V PORADKU,

OD TE DOBY JE OK,A BEZ PRASKU.JEDNA SE O TO ZE DELA VE FABRICE JAKO OPERATOR VYROBY.TED MAJ PROHLIDKU U ZAVODNIHO LEKARE A CHCE VYPIS KARTY.BYLA U OBVOD.LEKARKY A LEKARKA UVEDLA DO VYPISU ZE MELA V ROCE 1995 EPILEPSI­I.PRITELKYNE JE CELA ZOUFALA ZE ZAVOD.LEKAR JI NEDOPORUCI DELAT VE FABRICE,KDYZ MELA EPILEPSII.CHUDAK Z TOHO NESPI ZE PRIJDE O PRACI,CHCI SE ZEPTAT,MUZE ZAKAZAT PRACI KDYZ TO MELA 1995,PRASKY PRALA ASI 1,5 ROKU,A OD TE DOBY JE OK A NIC NEBERE,MOC DEKUJI

Nejlepší odpověď
anonym

Přepni si Caps Lock, prosím.
Závodní lékař si s tím určitě poradí. Přítelkyně udělá dobře, když nebude panikařit. Důležitý je její aktuální stav a ne 18 let staré onemocnění. Pokud mohla s prodělanou epilepsií vykonávat svou práci doteď, tak nevidím nejmenší důvod, proč by se to mělo změnit. Jediným důvodem by snad mohlo být to, že by o případnou změnu měl někdo zájem z důvodu, že by vaši přítelkyni potřeboval z jejího místa „vyšoupnout“.