satan

Pritelkyne dela ridicak na neomezenou motorku.Pri jizdach na motorce do 35 kw zjistila ze ze silnejsi nedostane na zem.

Doma ma choppera ze ktereho na zem krasne dostane.Jak by se dal tento problem vyresit?Kdyz v autoskole maji vysoke motorky a s pritelkyni chceme aby mela papiry na neomezenou motorku.

Odpovědi
zelí

V autoškole za ní bude sedět urostlý chlap. Motorka klesne.
Ale pozor, ať když motorku zastaví, tak ať ji má kolmo na zem, nebo to neudrží a motorka s instruktorem spadne na zem. Toto se mi málem stalo, protože když jsem jezdil motokros, tak na tom tolik nezáleželo a motorku jsem vpohodě udržel i když nebyla dokonale kolmo k zemi.
Matka dělala papíry na velkou motorku, je taky malá a taky to dala.