Kerynka

Přítel po mě chtěl heslo na fb? Mám to brát jako znamení nedůvěry?

Nejlepší odpověď
anonym

Je to znameni zarlivosti . -iv-

Další odpovědi
Děda Louda

V každém případě je to pádný důvod ke změně. Změň buď heslo nebo přítele, ale nejlépe obojí.

hanulka11

co je mu po tvém heslu, ty taky znáš jeho heslo ?

varg

souhlasim s iv…

Earl Sin

my máme doma hesla uložená v prohlížeči a zásadně se neodhlašujeme.
Takže, když pustim FB, tak se mi kolikrát objeví profil manželky… Odhlásím jí a přihlásím sebe.
Nemám potřebu se jí v tom hrabat a stejnou důvěru mám k ní.

Deli

Milá Kerynko, taky jsem jednoho takového borce měla doma. Chtěl klíče od poštovní schránky, heslo k mailu a pin k mobilu. Myslím, že jsem utíkala moc moc pomalu…

tomas000777

tak určitě