Kerynka

Přítel nosil ode mě 6 měsícu žetízek a prstýnek a dneska jsme si všimla že už nemá

_----ani jedno a když jsme s eho zeptala proč si to sundal řekl mi že neví at to neřeším :/ myslíte že to něco muže znamenat?

Nejlepší odpověď
Wang

Určitě to něco znamená.
Jestli to bylo stříbro, zlato – můžou mu docházet peníze a prodal to. Měl by ti to vysvětlit.
Pokud ti ty věci bude schopen ukázat, že je neprodal, asi tu nepůjde o peníze, ale o vztah, jako takový. Kličkuje.

Další odpovědi
huxa

ano, třeba mu začalo být těsno, někdo ho kvůli tomu začal osočovat, nebo len ho v zimě mrazili…

BANAN93

třeba to může znamenat že to třeba nechává u nějakého zlatníka spojit a dít ti to :D
Každopádně podezírání ti asi nepomůže

Markykucerka

Může to znamenat cokoliv, od ztráty po alergie na kovy, které ti nechce říct, ze strachu, že tě raní. Každopádně jedinou odpověď najdeš tak, že se ho sama zeptáš. Hodně štěstí.