srapnel

pritel je ve vykonu trestu a nema rodny list?co musi proto udelat?

Nejlepší odpověď
jmhad

Pokud nebyl zbaven svéprávnosti,pak vstoupit do jednání s příslušnou matrikou v místě svého narození.Vzhledem k okolnostem zřejmě formou dopisu. Protože jeho možnosti jsou nyní poněkud omezeny /ale ne práva/ bude nejlepším řešením ,aby svůj záměr a postup konzultoval s některým kompetentním pracovníkem věznice.Ti mají,kromě jiného, podobnou činnost,tedy pomoci vazebně stíhaným,ve své pracovní náplni.