striguška

pritel je tyden 9.den po operaci baypasu,ma teploty kolem 38stupnu a trepe s nim zimnice,je to v poradku??

je normalni teplota po operaci baypasu? a zimnice, a bolest od pasu nahoru? dokonce mu zacinaji i mravenceni v nohou, je to v poradku?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ve vašem případě bych neváhal ani minutu a po takto složité operaci s příznaky bolesti od pasu spojené s horečkou bych ihned volal pohotovost, popř. zajel s přítelem do nemocnice na pohotovost, popř. neuškodí kontaktovat 155 nebo 112-zde bych popsal problém o oni buď přijedou nebo vám poradí.
Z vámi uváděných příznaků by se mohlo jednat o infekci.
Zdůrazňuji, že nejsem lékař, ale při těchto příznacích nic nezkazíte.