nemoc

Přítel byl ve vězení, v lednu ho pustili, teď má žloutenku b, mohl ji tam dostat, jaké riziko je pro mne?

Nejlepší odpověď
Berušinka

Už jsem to psala:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaka-je-pravdepodobnost-ze-dostanu-zloutenku-od-pritele
Riziko je velké. Musíte zajít k doktorovi, ne se ptát na odpovědích při hepatitidě B! =(

Další odpovědi
Valky

Je to nebezpečný typ – většinou to je mezi feťáky… Přenáší se sexem a krví..
Riziko je veliké… A mimoto – přítel byl ve vězení, ted má hepatitidu B a vy s ním pořád jste??? To je na pováženou…

arygnoc

veliké.

nesouložit, nepoužívat společné věci, kde hrozí přenos (třeba zubní kartáček).

léčit.

osobně:

(bez urážky) máte rozum? mít za přítele nemocného kriminálnika (i když dnes není těžké se do kriminálu dostat, že jo)?
to nechodí po světě dost normálních mužských?

žolik

je to velice nebezpečné,ja bych okamžite řešil,musíte si nechat uděla testy,doporučují.

Zdroj: žolík