prístroj Bailine

Prosim nevite nekdo kde se da koupit pristroj Bailine? diky moc za rady.

Odpovědi
kenyrts

nevím jak moc jste movitý(á),ale za prvé cenu jsem nikde nezjistil a tak se podívejte na link co stojí jednotlivé procedůry:
Doplnění:
Nabízím dlouhodobý pronájem posledního modelu přístroje Bailine a nejnovějšího Colon hydromatu comfort

Bailine:
Nejlepší a nejpouživanější přístroj na hubnutí a formování postavy na světě, hubnutí pomocí počítače

cena Bailine je odvislá od počtu pronajatých přístrojů
ZDARMA provedeme zaškolení personálu

cena pronájmu přístroje pro hydrocolon terapii je 8.000,–/ měsíc
ZDARMA provedeme zaškolení personálu pro provádění Hydrocolon terapie

Kontaktní údaje k inzerátu
Firma | Naturen
Ičo | 28708571
Ulice |
Město | Ústí nad Labem
Kraj | Ústecký
Okres | Ústí nad Labem
Telefon | +420777834598
Email | info[zavinac]na­turen.cz

Zdroj: http://www.na­turen.cz/index­.php?option=com_con­tent&view=arti­cle&id=3&Itemid=61