Avatar uživatele
anonym

Příští rok,někdy v dubnu bude v Praze,v Aréně koncert – R.Waters – The Wall.

Chtěli by jste TO zažít?
Nebo radši ne? Horda sjetých pubertoidů,davová psychóza?
Mimochodem – lístek v kotli cca 1900,sezení cca 2200.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 5015 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bumbes

Promiň, ale pochybuji, že by se zrovna na koncertech Pink Floyd, respektive R.Waterse objevovaly problémy s hordami sjetých pubertoidů a davová psychóza.
Tam bude nejspíš maximální návštěvnost rockerů v letech, kteří by si naopak od podobných pubertálních excessionistů nenechali kazit koncert a sami si je umravní, pokud se tam nějací objeví.

Jak píše ‚quentos‘ raději doma občas skouknu DVD pěkně v klídku…
Doplňuji:
Pravda, před 30 roky jsem nevynechal skoro žádný dostupný koncert v Plzni – kde jsem v té době bydlel.
Katapult, Abraxas, Olympic, J.Schelinger & Ringo Čech, Bumerang (nyní Turbo), Mišík & ETC, Odysea, EGES, Progres 2,…
ajajaj to byly časy

Upravil/a: Bumbes

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

… jsem sice milovník hudby, ale na tohle se radši kouknu zadáčo a v klidu doma na dývku.
Mně stačila před 5 lety davová psychóza tamtéž na koncertě Avril Lavigne, jenže tam byla spíše příjemná, tolik pěkných puberťaček okolo sebe člověk nemá ani za celej život dohromady ;{)>

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal

Chtěl bych to zažít.Chápu,že bude vstupné drahé,ale je to jednou za život,tak proč ne.Jako nikdy už neuvidím naživo Michaela Jaksona.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Mám už lupen.Nějací pubertáci mne nezajímají,mne zajímá R.Waters.Souhlasím s Bumbesem že na takovém koncertě budou těžko nějací pubertáci.Muzika je u mne nadevše a raději budu více makat,možná si něco odpustím ale muziku ne.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
lorja

Chci se omluvit za překlep při psaní odpovědi.Koncert je 15.4.2011.

před 5010 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
lorja

Ne někdy,ale 19.4.2011 je koncert R.Waterse
a chystá se tam i můj manžel,kterého za pubertoida nepovažuji ani náhodou.Moc se těší.

před 5013 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Pro BUMBES – kéž by jste měl pravdu.Ohledně věk. průměru. Ale jsem skeptik.

před 5014 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Terryle

Tak tohle fakt nebyla záležitost sjetejch pubertoidů. Naopak, perfektní zážitek. Publikum v naprostý většině tipuju 40 a víc, lidi si dali max. jedno dvě pivka a pohoda. 18letej bratr si připadal fakt jako dítě největší :) A koncert byl úžasnej. Post-floydovský věci fakt nejsou o sjetinách a je to obrovská škoda toho, kdo si to myslí. Byla jsem na Watersovi už podruhé a absolutně nelituju. I když, Gilmoura bych viděla o něco radši…

před 4703 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek