Příští rok,někdy v dubnu bude v Praze,v Aréně koncert - R.Waters - The Wall.

Chtěli by jste TO zažít?
Nebo radši ne? Horda sjetých pubertoidů,davová psychóza?
Mimochodem - lístek v kotli cca 1900,sezení cca 2200.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Promiň, ale pochybuji, že by se zrovna na koncertech Pink Floyd, respektive R.Waterse objevovaly problémy s hordami sjetých pubertoidů a davová psychóza.
Tam bude nejspíš maximální návštěvnost rockerů v letech, kteří by si naopak od podobných pubertálních excessionistů nenechali kazit koncert a sami si je umravní, pokud se tam nějací objeví.

Jak píše 'quentos' raději doma občas skouknu DVD pěkně v klídku...
Doplňuji:
Pravda, před 30 roky jsem nevynechal skoro žádný dostupný koncert v Plzni - kde jsem v té době bydlel.
Katapult, Abraxas, Olympic, J.Schelinger & Ringo Čech, Bumerang (nyní Turbo), Mišík & ETC, Odysea, EGES, Progres 2,...
ajajaj to byly časy

Další odpovědi:

Zlatý

... jsem sice milovník hudby, ale na tohle se radši kouknu zadáčo a v klidu doma na dývku.
Mně stačila před 5 lety davová psychóza tamtéž na koncertě Avril Lavigne, jenže tam byla spíše příjemná, tolik pěkných puberťaček okolo sebe člověk nemá ani za celej život dohromady ;{)>

Stříbrný

Chtěl bych to zažít.Chápu,že bude vstupné drahé,ale je to jednou za život,tak proč ne.Jako nikdy už neuvidím naživo Michaela Jaksona.

Zlatý

Mám už lupen.Nějací pubertáci mne nezajímají,mne zajímá R.Waters.Souhlasím s Bumbesem že na takovém koncertě budou těžko nějací pubertáci.Muzika je u mne nadevše a raději budu více makat,možná si něco odpustím ale muziku ne.

Diskuze k otázce

Bronzový

lorja

Chci se omluvit za překlep při psaní odpovědi.Koncert je 15.4.2011.

Bronzový

lorja

Ne někdy,ale 19.4.2011 je koncert R.Waterse
a chystá se tam i můj manžel,kterého za pubertoida nepovažuji ani náhodou.Moc se těší.

anonym

Pro BUMBES - kéž by jste měl pravdu.Ohledně věk. průměru. Ale jsem skeptik.

Zlatý

Terryle

Tak tohle fakt nebyla záležitost sjetejch pubertoidů. Naopak, perfektní zážitek. Publikum v naprostý většině tipuju 40 a víc, lidi si dali max. jedno dvě pivka a pohoda. 18letej bratr si připadal fakt jako dítě největší :) A koncert byl úžasnej. Post-floydovský věci fakt nejsou o sjetinách a je to obrovská škoda toho, kdo si to myslí. Byla jsem na Watersovi už podruhé a absolutně nelituju. I když, Gilmoura bych viděla o něco radši...

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3363
Zlatý Drap 1797
Zlatý led 1452
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.