Rico

Příští rok mě čekají 18tiny ,poraďte jak je mám oslavit(nikdy jsem moc neoslavoval)

Nejlepší odpověď
salsa verde

rozhodně nečekej na příští rok, ti co to mají daleko tak ty posbírá miroslavst do vozíku, ti co jsou blízko přijedou šalinou a všichni se sejdem u tebe. V Nošovicích kup bečku, nakrájej hromadu cibule, nagriluj kupu stehýnek a garantuju že na tu oslavu budeš vzpomínat ještě v penzi!!!

Další odpovědi
anonym

tak určitě s partou přátel někde kde je ti nejlíp

verka

My ti to přímo ukážeme! Stačí nás pozvat. I dárky bychom ti přinesli.

Michal

Jako 18letý muž.Nebojte ono se to nějak poskládá,vyvrbí a semele.Hlavně ať se Vám to povede.