Nikča

Pristehovalci v CR

Jaka je aktualni situace v CR? Kolik je zde pristehovalcu a jakych narodnosti? Dekuji

Nejlepší odpověď
annas

Příliv migrantů ze zahraničí je v Česku podobně jako v dalších zemích EU hlavním zdrojem přírůstku počtu obyvatel. V roce 2008 žilo u u nás 438 301 cizinců. Počet poklesl asi na 410 000 a legálně jich nyní u nás pracuje necelých tři sta tisíc.
Složení: Nejvíce z Ukrajiny (30 %) a Slovenska (17 %). Další nejpočetnější státní občanství byla: Vietnam (14 %), Rusko (6 %) a Polsko (5 %).

Zavřela jsem si stránku, z níž jsem údaje vyhledávala, ale nemohu ji už znova najít, takže odkaz ne složení národností jsem nevložila.

Zdroj: http://republikani-jmk.com/node/56

Další odpovědi
anonym

Mračna a většinou z východu.Přesné číslo nikdo nezná,ti oficiální – to je špička ledovce.
Ilustrativně-povzbuzující jsou Karlovy Vary.
To je tedy opravdu mňamka.