Zlatý

Přistání na měsíci v roce 1969

V roce 1969 bylo provedeno přistání na měsíci. Myslíte, že to je pravda nebo jen klam ze strany NASA a americké vlády?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jedna z teorií praví, že při prvním a skutečném přistání amíci narazili na vyspělou civilizaci, která Měsíc využívá jako svoji výzkumnou základnu a ta jim další návštěvy zatrhla. Dotočili pár dílů dalších už fiktivních návštěv a projekt odtroubili. Měsíc byl navštěvován již před statisíci let výzkumníky z jiných světů, jsou tam dodnes zachovalé artefakty. O těchto bytostech, které ovládaly vysoce vyspělou techniku, ale kromě výzkumů také mezi sebou často válčily, hovoří zápisy na sumerských hliněných tabulkách a poměrně rozsáhle též indické védy.

Další odpovědi:

Zlatý

Jsem pamětník programu Apollo. V té době mně bylo 23 let. Přistání na měsíci se určitě uskutečnila.
Nakonec jsou zde přivezené horniny, které jsou ( nebo byly i v Praze). Co Apollo 13. Tu havárii natočily také v Hollywodu.
Proč myslíte že je měsíc 40 let tabu. Nevěřte
nedostatku financí. I když se jedná o opravdu náročné mise z dnešního pohledu proti roku 1969 to je "brnkačka". Navíc dost vědeckých přístrojů které jsou dnes umístěny na satelitech by bylo výhodnější a ekonomičtější mít na měsíci.
Faktem zůstává, že při misích Apollo k něčemu došlo. Osobně jsem přesvedčen že doslova a do písmene byly Američani z měsíce vypráskáni a nejenom Američani. Týká se to i Rusů a jsem velmi zvědavý jak se zachová Čína. Rusové zkoumali měsíc automaty ( Lunochod), program určitě finančně méně náročný a ukončili ho též. Na měsíc se vysílaly družice, které obíhaly měsíc a fotily odvrácenou stranu, taktéž naráz ukončeno. Odvrácená strana je totiž z tohoto hlediska nejzajímavější. Z doby misí Apollo
unikl do tisku jeden snímek z odvrácené strany měsíce kde je obrovský předmět ve tvaru doutníku, zřejmě havarovaná kosmická loď obřích rozměrů.
V té době jsem se zajímal o radiovou komunikaci. Z té doby je řada odposlechů komunikace mezi posádkou Apola a řídícím střediskem, které provedli někteří zapálení radioamatéři. V těchto odposleších se hovořilo o setkání s neznámými stroji, které posádky Apola sledovaly a o velkých stavbách. Nakonec o tom píše ve svých knihách i český spisovatel Ludvík Souček. Po ukončení programu Apollo se jeden z astronautů ( nyní si již nemohu vzpomenout
na jméno), ale dá se to dohledat, pomátl a skončil v blázinci.
Jenom čas dá na toto odpověď a rád bych se jí ještě dočkal.

Pokročilý

Já myslím že chtěli ale něco se jim pos...o a tak to natočili v holyvůdu a odvysílali do světa jen aby byli první.

Co myslíte- není také podfuk tvrzení,že existují pravidelné letecké linky,a dokonce přes Atlantik(to je oceán).

něco mezi

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Věda

Zlatý annas 2732
Zlatý quentos 1320
Zlatý mosoj 1304
Zlatý Drap 962
Zlatý hanulka11 627
Zlatý led 603
Zlatý gecco 589
Zlatý marci1 536
Zlatý arygnoc 507
Zlatý Lamalam 483

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.