Miroslavst

Přistání letadla na Rudém náměstí v Moskvě-pamatujete?

Pamatujete, jak přistál s tím malým letadlem na Rudém náměstí v Moskvě?
Pilot byl potrestán. Víte co dostal?
Doplňuji:
Tak vážení přátelé. Pilot, který přistál na Rudém náměstí v Moskvě dostal provaz.
Já vím, je to kruté, ale bohužel, dovolil si na tu dobu dost a to se přeci soudruhům nedělá. Nejenže tam přistál, ale nezachytili ho ani radary a to už bylo pro soudruhy opravdu velké sousto.
Takže jak jsem již řekl, soudruhům za tento jeho kousek nezbývalo nic jiného, než mu prostě dát provaz. Aby si to letadlo odtáhl. :D:D

Nejlepší odpověď
dudu

Že by tradičně Volhu – dvakrát přeplavat?

Další odpovědi
led

Mathias Rust pristátie 2.9.1987, dostal 4 roky, 3.8.1988 bol oslobodený

Zdroj: http://en.wiki­pedia.org/wiki/Mat­hias_Rust

ten který je

Pamatuji se na jméno toho pilota.Byl to Mathias Rust ale za mřížemi nepobyl jen ve vyšetřovací vazbě byl.Jaký trest dostal si už nepamatuji.

mosoj

Já si tedy pamatuji jak dávali v televizi jeho návrat do Německa a určitě to duch nebyl. Jestli někdo něco dostal tak to bylo
pár důstojníků zodpovídajících za protivzdušnou obranu SSSR. On totiž přiletěl ze Švédska a celou cestu až do Moskvy si ho nikdo nevšiml. Shodou okolností jsem byl krátce před tím v Moskvě a dost jsem obdivoval to přistání. Oni tam jsou ve směru od Volhy takové pěkné kamenné patníky a navíc je tam chrám Vasila Blaženého.

Blbá otázka, blbá odpověď !!!

anonym

jo,ale už si nepamatuji jak skončil

Miroslavst

Mosoji, to chce číst celé a ne jenom kousek.
Takže jak jsem již řekl, soudruhům za tento jeho kousek nezbývalo nic jiného, než mu prostě dát provaz. Aby si to letadlo odtáhl.