Avatar uživatele
Miroslavst

Přistání letadla na Rudém náměstí v Moskvě-pamatujete?

Pamatujete, jak přistál s tím malým letadlem na Rudém náměstí v Moskvě?
Pilot byl potrestán. Víte co dostal?
Doplňuji:
Tak vážení přátelé. Pilot, který přistál na Rudém náměstí v Moskvě dostal provaz.
Já vím, je to kruté, ale bohužel, dovolil si na tu dobu dost a to se přeci soudruhům nedělá. Nejenže tam přistál, ale nezachytili ho ani radary a to už bylo pro soudruhy opravdu velké sousto.
Takže jak jsem již řekl, soudruhům za tento jeho kousek nezbývalo nic jiného, než mu prostě dát provaz. Aby si to letadlo odtáhl. :D:D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4979 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Že by tradičně Volhu – dvakrát přeplavat?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Mathias Rust pristátie 2.9.1987, dostal 4 roky, 3.8.1988 bol oslobodený

Zdroj: http://en.wiki­pedia.org/wiki/Mat­hias_Rust

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

Pamatuji se na jméno toho pilota.Byl to Mathias Rust ale za mřížemi nepobyl jen ve vyšetřovací vazbě byl.Jaký trest dostal si už nepamatuji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Já si tedy pamatuji jak dávali v televizi jeho návrat do Německa a určitě to duch nebyl. Jestli někdo něco dostal tak to bylo
pár důstojníků zodpovídajících za protivzdušnou obranu SSSR. On totiž přiletěl ze Švédska a celou cestu až do Moskvy si ho nikdo nevšiml. Shodou okolností jsem byl krátce před tím v Moskvě a dost jsem obdivoval to přistání. Oni tam jsou ve směru od Volhy takové pěkné kamenné patníky a navíc je tam chrám Vasila Blaženého.

Blbá otázka, blbá odpověď !!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

jo,ale už si nepamatuji jak skončil

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Miroslavst

Mosoji, to chce číst celé a ne jenom kousek.
Takže jak jsem již řekl, soudruhům za tento jeho kousek nezbývalo nic jiného, než mu prostě dát provaz. Aby si to letadlo odtáhl.

před 4979 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek