lolll

Přispíte si rádi?

zajámalo by mně, jestli si ráno raději přispíte,nebo vstanete o hodinu dříve a vklidu se nasnídáte :) a popř. po čem cítíme větší energii.

Odpovědi
Quimby

Já musím ráno vstávát ať chci nebo nechci.
Nesnídám, takže tuhle volbu řešit nemusím, ale kdybych chtěl, tak by mi na to zbyl čas při mém řežimu.

Obecně jsem spíše noční sova než ranní ptáče.

quentos

radši si přispím, pokud můžu… nemám problém se v klidu nasnídat, ani když si přispím ;{))> ale většinou až tak dvě hodiny po probuzení, takže snídaní se stane svačina v práci…

SimonaL.

Já osobně si ráno raději přispím, proto vše dělám na poslední chvíli a často se mi stává, že na autobus doběhnu jen tak tak. Snídám narychlo a většinou nějaký oplatek, což by tak být asi nemělo;)

Mc Merkurion

vstávám v poledne,takže ráno si nepřispim ani nevstanu dřív…

Nevíteto?

Větší energii cítím, když si přispím, ale radši vstávám o hodinu dřív, abych měla na všechno klid, nesnáším spěchání 🙂