Aqaqa09

Jak zjistit, kdy dojde příspěvek na bydlení? Do kdy nejcastej dochází?

Minuly mesic dosel 10.8 a ted zatim nedosel,jak zjistit kdy dojdou..Do kdy nejcastej dochazi??

Prispevek na bydleni

Dnes taky neprisly

Nejlepší odpověď
ivzez

Termínů výplaty je několik, příspěvky na bydlení (ani ostatní dávky)
se nezasílají/ne­vyplácejí pouze jeden den v měsíci).

Chcete-li znát přesný termín, zavolejte si úřednici, u níž jste
žádost o příspěvek podával. Kontakt na ni (telefon + e-mail)
najdete na portálu MPSV: https://portal­.mpsv.cz/upcr

[Rozkliknout kraj, pod ním kontaktní místo/pobočku,
pod ní „státní sociální podpora“ a dále „kontakty na zaměstnance“.]

Znáte-li zkratku své pobočky, můžete e-mail sestavit (bez záruky!!) podle vzoru:
Jmeno.Prijmeni@aa.mpsv.cz (hl. m. Praha)
Jmeno.Prijmeni@kv.mpsv.cz (Karlovarský kraj)
Jmeno.Prijmeni@ch.mpsv.cz (pobočka Mariánské Lázně, Cheb) apod.

Uvedené tři příklady mám vyzkoušeny, myslím, že
podobně to bude fungovat i u dalších poboček…

Další odpovědi
briketka10

Myslíš svou otázkou, kdy Ti příjdou peníze ?
Měly by příjít obvykle stejně, ale 10.9. byl pátek,
tak Ti přijdou zřejmě dnes.

Tak jeden – dva dny počkej, stává se mi to také.