afro.minerva

Přispěli by jste na babybox?

Přispěli by jste do veřejné sbírky na výstavbu babyboxu ve vašem městě?

Nejlepší odpověď
Džanička

Ahoj,já jsem se tady nedávno sama ptala kolik stojí jeden babybox,protože jsem ho chtěla financovat,takže moje odpověď zní ANO,přispěla bych na babybox,u nás jsou hrozně potřeba.

Další odpovědi
Jahoda

moje odpověď zní ANO. přidám tam nějakou tu tisícovku a zachrání se desítky dětí. Proč takhle nepomoci?

standa

NE, a to nikoli proto, že bych měl ´něco´ proti těmto velmi užitečným zařízením.

Ale proto, že takovýchto ´veřejných´ sbírek se ve městě mohou objevit desítky a já fakt nevím co je důležitější…, samotřejmě nikoli z mého pohledu, ale objektivně důležitější.

Takže jsem se už asi před 5 lety rozhodnul, že tento svůj ´problém´ KOMU nebo NA CO přispět, vyřeším tak, že ze svého rodinného rozpočtu věnuji jednou za rok určitou částku (konkrétně 50% svého měsíčního platu), a to na jeden zcela konkrétní charitativní projekt…, no a na tento projekt už 5 let posílám pravidelně docela slušné peníze a pak mě už NESMÍ ´trápit´ žádné další PROSBY.

ivankat...

jo jasně:)

panenka

kdyžby bylo dostatek financí v rodině tak ano

anetadela1

Já bych podle svých možností taky přispěla.