zzzzz

Přišlo už vážně jaro? 🙂

Celý týden už slyším brzo ráno zpívat ptáky. Vykvetli mi sněženky, bledule a narcisy. Začíná růst tráva. Všude ryjí krtci. A mám alergii.

Myslíte, že ještě přijde zima? Co vaše zahrádky, sadíte už něco?

Nejlepší odpověď
zjentek

taky slyším růst trávu :o ..a mám navíc už i petrklíča a hyacinta ..héč ..a mí krtci mají alergii na straky :o

Další odpovědi
Jikra

Naozaj to tak vyzerá, ale ještě v klidu počkej, protože se mi lýtka nějak nezapalují, takže do jara je ještě „dlouhá míle“.

anonym

Obávám se, že jaro je tu…
😉
Mrazíky ještě vyloučit nejde, ale zima už to letos prohrála – nebo spíše vzdala.

Drap

Vypadá to tak. Na sázení na zahrádce je příliš brzo. Ještě přijde chladnější období a možná že i sníh bude ještě padat.

Hamon

Na mne ano.

lota

Ptáci mě také překvapili! Ano, jaro je tu, ale ještě pořád je taky únor. Tak uvidíme, co přijde, předpovědi jsou také jarní – http://pocasi­.centrum.cz/

Sonka Pop

Jasně, já si myslím, že už je určitě tu. Jako teda aspoň podle toho, že už na mě jde jarní únava. Podle toho vždycky poznám, že jaro se blíží.

gagaga

ja dnes vyndala ven houpacku :)

  • iv-

zzzzz

já ji ani neschovala 🙂

gagaga

:))