bolak

Přišli jste někdy vlastní vinou o kamaráda?

Jak? Případně přišel někdo vlastní vinou o vás?
(Prostě plkačka na téma: >konec přátelství<, pokud by nikdo nic neměl, tak alternativní téma je „jak mě pokousala labuť“)
Doplňuji:
Nojo, tak já se vám teda taky svěřím, když už se mi tu tak pěkně otvíráte. To sem takhle jenou seděl s kámošem v hospodě a von mi povídá, že jeho přítelkyně byla na ultrazvuku a že bude mit kluka, že prej mu tam doktorka našla na tom UZ penis, tak mu normálně povídám, že když už to má penis, tak je jedině dobře že to bude kluk, že to je vždycky lepší, no a pak se ho ptám jak se bude jmenovat a von povídá že po tátovi přece, tak mu říkam, nojo ale nebude ti to teda líto? No a bylo to.
Von (kamarád) normálně vstal ze židle, ani nejoded, nechal na stole dvě kila za útratu a bez rozloučení vodešel. Už jsme se pak nikdy nesešli. Tak sem po něm dojel smažák, ty dvě kila sem si strčil do kapsy a šel sem dom…co tam taky žejo, sám…
Ale fakt je ten, že to vlastně nebyl zas až takovej kamarád, já ho vlastně ani nijak zvlášť dlouhou dobu neznal, po pravdě řečeno, byl to prostě normální cizí chlápek, ke kterýmu sem si 15 vteřin před jeho náhlým odchodem přised a zeptal sem se co to má na stole za černobílou fotku. Nicméně zamrzelo to, fakt že jo, chvíli už to vypadalo že budu mít prvního opravdového přítele.

Nejlepší odpověď
quentos

Ano. Přišel jsem o kamarádku, protože jsem nemohl ani vidět, jak s ní voře její kořen (a ne, sám jsem o ni milostný zájem neměl). Jenže ona si to holt rozmluvit nenechala, a místo aby se zamyslela nad tím, zda na mých (a nejen mých, viděli to všichni v úzkém kruhu přátel okolo ní) slovech není něco pravdy, radši se vzdala přátelství se mnou.
Po několika letech odmlky se pak naše přátelství pokoušela obnovit. Jenže to už jsem zas neměl zájem já

Další odpovědi
anonym

Ne.
Přišla jsem ale v životě o dost lidí, kteří se nějaký čas jako mí kamarádi „tvářili“. Takových není nikdy škoda.
Skutečné kamarádství se nevytrácí pro nic a za nic. Funguje, ačkoliv se s dotyčným člověkem nemusíte léta vidět a být s ním v trvalém kontaktu. Skutečný kamarád se projeví vždy, když máte problémy a jde o vážné věci.

Damiana

Ne. Pokud jde o skutečné přátelství, to už by se muselo stát něco hodně zlého, aby ho to zničilo – třeba zrada (ale ta mi zase do kamarádství neštymuje). Mám pár dobrých přátel, ale myslím, že na život a na smrt – takové to přátelství z literatury – to stejně není, protože každý si žijeme svůj život. Pomáháme si, radujeme se společně, můžu se spolehnout na jejich pomoc, ale žít jeden pro druhého – to má každý z nás doma v partnerství.
Mám skvělého muže, který je mi vším – i nejlepším přítelem. Přijít o něho – to by bylo něco nepředstavitelně bolestného – jistě horší, než kdyby mě pokousala labuť! 🙂
Btw, vzpomněla jsem si, že jsem kdysi v pubertě, „přišla“ o kámošku – proto, že za mnou, bez jakéhokoli mého zájmu a přičinění – pálil její kluk. Kamarádka jednala opravdu „logicky“! Místo, aby se vybodla na jednoznačného budoucího dívkaře, zbavila se pozornost chlapíka rozptylující konkurence. Pipka. 🙂

briketka10

přišla jsem o dlouholetého přítele bratra o rok mladšího mého bývalého přítele ze kterým jsem se přátelila 17 let, když chodil s „vyčůranou holkou“, která na něho, ale i žárlila když se na něho jakákoliv holka podívala, protože byl krásný dlouhovlasý bubeník a každou propichovala očima, jak žárlila..
on ale nikomu nevěřil, že je tak „vyčůraná“, dal jí naprosto vše své srdce, peníze, zařídil dům nábytkem jezdil za ní z Prahy až do Rumburka..
všichni jsme mu říkali jaká je, ale on se se všemi rozhádal a ona se s ním nakonec stejně po dvou letech rozešla, když ho podvedla s číšníkem, tři roky mu trvalo než se z toho vzpamatoval..
nikdy nikomu nedal za pravdu, ale já mám na ty ženský co ubližujou nějaký čuch !!
dodnes mě to moc mrzí i když už ho nikdy neuvidím a nejsem s ním v kontaktu ani s mým bývalým přítelem, je to pro mně nevysvětlená událost čím bude trpět moje dušička celý život :(

aramah

Bolak: hezky napsané,kdy dodáš další díl?
:))