Pokročilý

Přišla pošta smím jí vzít když je adresovaná...

Dobrý den jsem syn mé mámě přišla Výzva k vyzdevnutí zásilky adresovaná na na její příjmení smím jít na poštu a vydají mi to tam ? nebo na poštu musí máma ? docela dost si myslím že to bude něco co jsem si nechal přes ní poslat.
Doplňuji:
Ocko:to možná ano ale ten kdo to dal do schránky tak tam vubec nic nezaskrtl.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná

Jestliže je to zásilka na jméno, tak nejspíš nepochodíš. Kdyby ta zásilka došla k Vám domů, domluvil by ses daleko pravděpodobněji. Řešila jsem podobný případ před 3 měsíci a musela si ji jít vyzvednout osoba, na jejíž jméno byla zásilka poslána. Aby Ti mohly být vydávány poštovní zásilky na maminčino jméno, musel bys k tomu mít "zplnomocnění". Formulář Ti vydá pošta a maminka ho podepíše a zanese zpět na poštu.
Doplňuji:
Na jaké jméno je zásilka poslána, zjistíš z toho lístku. Ten, kdo je na něm uvedený, si pro zásilku bude muset dojít. Nic jiného ani zkoumat nemusíš, jenom to jméno.

Další odpovědi:

Zlatý

Ocko má pravdu, na poště Ti to pravděpodobně nevydají, nemáš-li průkaz zmocněnce. Na ten pak vydají vše krom zásilek do vlastních rukou.

Zlatý

Tak si na tu poštu zavolej a hned budeš mít jasno. Jestli to ale bylo dneska, tak to bude k vyzvednutí buď až těsně před zavřením pošty, nebo až zítra. Tady to aspoň tak funguje.

Zkusit to můžeš,za to nic nedáš.Ale obávám se že ti to na poště nedájí,pro to si bude muset zaskočit tvoje matka

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1815
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 669
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 454
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 391
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.