Avatar uživatele
martinecek20

Přišla pošta smím jí vzít když je adresovaná…

Dobrý den jsem syn mé mámě přišla Výzva k vyzdevnutí zásilky adresovaná na na její příjmení smím jít na poštu a vydají mi to tam ? nebo na poštu musí máma ? docela dost si myslím že to bude něco co jsem si nechal přes ní poslat.
Doplňuji:
Ocko:to možná ano ale ten kdo to dal do schránky tak tam vubec nic nezaskrtl.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4319 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Odpoveď byla označena jako užitečná

Jestliže je to zásilka na jméno, tak nejspíš nepochodíš. Kdyby ta zásilka došla k Vám domů, domluvil by ses daleko pravděpodobněji. Řešila jsem podobný případ před 3 měsíci a musela si ji jít vyzvednout osoba, na jejíž jméno byla zásilka poslána. Aby Ti mohly být vydávány poštovní zásilky na maminčino jméno, musel bys k tomu mít „zplnomocnění“. Formulář Ti vydá pošta a maminka ho podepíše a zanese zpět na poštu.
Doplňuji:
Na jaké jméno je zásilka poslána, zjistíš z toho lístku. Ten, kdo je na něm uvedený, si pro zásilku bude muset dojít. Nic jiného ani zkoumat nemusíš, jenom to jméno.

Upravil/a: anonym

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Deli

Ocko má pravdu, na poště Ti to pravděpodobně nevydají, nemáš-li průkaz zmocněnce. Na ten pak vydají vše krom zásilek do vlastních rukou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Sůwa

Tak si na tu poštu zavolej a hned budeš mít jasno. Jestli to ale bylo dneska, tak to bude k vyzvednutí buď až těsně před zavřením pošty, nebo až zítra. Tady to aspoň tak funguje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
balic/ka

Zkusit to můžeš,za to nic nedáš.Ale obávám se že ti to na poště nedájí,pro to si bude muset zaskočit tvoje matka

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek