Avatar uživatele
Sůwa

Přišla odpověď od admina

Dostala jsem odpověď na svůj dotaz pouze mailem, tak se o ní s ostatními podělím :
Dobrý den,

problémy s trvalým přihlášením prověřujeme.
Děkuji za trpělivost.
Admin
Odpovědi.cz

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 14Pro koho je otázka zajímavá? kenyrts, annas, vagra, kapka, Andělé, johana 56, tom004, anonym, Drap, fcoop, Damiana, briketka10, Petra09, anonym před 4361 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

🙂 Skoda, ze nedodali kolik let ma ta nase trpelivost jeste trvat ! 🙂

  • iv-

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Nic jiného jsem nečekal. Tato odpověď přesně vystihuje jejich „zájem“ a je univerzální.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
annas

Zírám… Děkuji. Kdo čeká, ten se dočká. Snad to plati i pro nás.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

já mám času dóst :DD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Věřejná omluva by byla lepší 🙂

Šlo to napsat do novinek po pravé straně, jako že se na odstranění závad pracuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Tentoraz sa asi hanbia, tak to poslali len vám. Nepochopiteľné je totiž, že otázka prihlasovania sa tu už viackrát vyskytla a napriek tomu symbolicky reagovali až teraz.
Lepšie než „problém riešime“ znie „problém sme vyriešili“. Som zvedavá, kedy to víťazoslávne oznámia. Ja som trpezlivá, ale život sa mi každým dňom kráti
Možno by vedeli ´počítačoví maniaci´povedať:
je to taký problém, ak v predchádzajúcej verzii niečo fungovalo, aby to fungovalo aj v novelizácii?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

To je něco podobného jako když soudruh prezident Antonín Novotný prohlásil že maso bude.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Díky, ale jen Tobě – za snahu. Informace v odpovědi, kterou jsi obdržela je dozajista přímo zničující!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tak nevím, nebude teď vhodné zrušit možnost „Trvalé přihlášení“ ? Nic takového tu přece už nejméně dva dny absolutně nefunguje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Blahopřeji, zřejmě si byla vybrána mezi několik málo lidí, kterým admin alespoň občas odpoví. Považuj si toho.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Petra09

A ja ze uz mi to tak dva dny trvaly prihlaseni nefunguje.tak diky za info.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek