Sůwa

Přišla odpověď od admina

Dostala jsem odpověď na svůj dotaz pouze mailem, tak se o ní s ostatními podělím :
Dobrý den,

problémy s trvalým přihlášením prověřujeme.
Děkuji za trpělivost.
Admin
Odpovědi.cz

Nejlepší odpověď
anonym

🙂 Skoda, ze nedodali kolik let ma ta nase trpelivost jeste trvat ! 🙂

  • iv-

Další odpovědi
tom004

Nic jiného jsem nečekal. Tato odpověď přesně vystihuje jejich „zájem“ a je univerzální.

annas

Zírám… Děkuji. Kdo čeká, ten se dočká. Snad to plati i pro nás.

briketka10

já mám času dóst :DD

Michal Kole

Věřejná omluva by byla lepší 🙂

Šlo to napsat do novinek po pravé straně, jako že se na odstranění závad pracuje.

led

Tentoraz sa asi hanbia, tak to poslali len vám. Nepochopiteľné je totiž, že otázka prihlasovania sa tu už viackrát vyskytla a napriek tomu symbolicky reagovali až teraz.
Lepšie než „problém riešime“ znie „problém sme vyriešili“. Som zvedavá, kedy to víťazoslávne oznámia. Ja som trpezlivá, ale život sa mi každým dňom kráti
Možno by vedeli ´počítačoví maniaci´povedať:
je to taký problém, ak v predchádzajúcej verzii niečo fungovalo, aby to fungovalo aj v novelizácii?

ten který je

To je něco podobného jako když soudruh prezident Antonín Novotný prohlásil že maso bude.:-)

Damiana

Díky, ale jen Tobě – za snahu. Informace v odpovědi, kterou jsi obdržela je dozajista přímo zničující!

anonym

Tak nevím, nebude teď vhodné zrušit možnost „Trvalé přihlášení“ ? Nic takového tu přece už nejméně dva dny absolutně nefunguje.

Drap

Blahopřeji, zřejmě si byla vybrána mezi několik málo lidí, kterým admin alespoň občas odpoví. Považuj si toho.

Petra09

A ja ze uz mi to tak dva dny trvaly prihlaseni nefunguje.tak diky za info.