BEAES

Přišla mi upomínka, ať uhradím dluh121,000,–Kč!! Co to je?

A přitom já žádný nemám, nikdy jsem nikomu nic nedlužila!!! Tak to je vrchol drzosti!To je na infarkt…
Doplňuji:
Jasně, že vím, že jde o volební kampaň, ale mě to tak naštvalo!!!Už těch peněz vyhozených za tisk složenky…a že zrovna od Kalouska, neudělal ten dluh právě třeba ON!!!Chudáci staří lidé na vesnicích, s těma to švihne, ani neví, že budou volby, a že je to vtip!

Nejlepší odpověď
hambac

To bohužel není trapný vtip, ale důsledek našich nezodpovědných rozhodnutí v minulých volbách. A také toho, že se v tomto státě téměř každý cítí jako sociální potřebný a miluje, když dostane něco „zadarmo“, nějakou sociální dávčičku.

Další odpovědi
standa

Mně se tento nápad (proč drzý?) naopak velmi líbí 🙂

Kontroverzním způsobem upozorňuje na možnou ŘECKOU cestu.
Doplňuji:
To Michal:
rozumím vaší poznámce a určité obavě jak této ´alegorii´ porozumí starší a staří spoluobčané.

Já jsem svoji poznámečku napsal poté, co jsem tu „složenku“ viděl (viz zdroj)… a nemyslím si, že by je toto dílko mělo zaskočit. Ale jak je vidět, tak jsem se spletl, a to i u mladších ročníků… ☹

Zdroj: http://www.top09­.cz/files/sou­bory/slozenka-top-09.pdf

BENYTA

Věděa jsem s předstihem,za zpráv,že tato složenka přijde,je to bohužel námi nezaviněný dluh nás všech,upozorně­ní,abychom nevolili strany,které ho chtějí ještě zvyšovat…myslím,že jmenovat ani nemusím…

Michal

Jde o nevkusný a hloupý žert.U někoho to může přivodit srdeční potíže,pokud tuto „legraci“ nepochopí.Je to na hranici žaloby.A já se ještě ptám"kdo nás do těch dluhů přivedl?Pan Kalousek a jemu podobní seděli u jednoho stolu.Stando,jsou také staří a starší lidé a nemusí celou situaci pochopit.

Greneia

Taky mi přišla, prvně jsem se lekla, cože to mám uhradit a pak jsem se vytočila, vypadá to spíše jako nejapný žert, než volební kampaň. ODS nehodlám volit, to samé ani TOP09, která je stejně jen „ocáskem“ opět ODSáků, už nadělali paseky dost. A souhlasím s Beaes, věřím, že spousta lidí z toho dostalo infarkt .. stačí naše starší bábi, která nám vyděšeně volala, že jí přišla tato složenka, rozklepaná jak blázen a pro tohle máme volit?? Ani omylem, tímto to s prominutím totálně ******!

Nuk nuk

Dobře si tu upomínku prohlédněte. Není to poukázka ani upomínka, ale trochu málo povedený předvolební leták strany TOP09.
Také jsem nejdříve koukala, jak puk, ale pak mi to došlo.

Trochu trapný vtip, který může spíš ublížit, než přesvědčit voliče, aby vybrali danou stranu. Ale holt je asi nic inteligentnějšího nenapadlo.

Adoniska

Opravdu trapný,taky jsem se nejprve lekla,než mi to došlo,že si s námi trochu hrají.

Lucimia

Nebojte se nic. Je to od nich trapné, ale co jiného lze od našich politiků čekat…

vecernice

Včera jsem to četla na netu a dneska ráno,to opravdu bylo ve schránce.Já o tom věděla,ale co třeba nemocní,staří lidé,anebo nějakej srdcař,kterej nic neví a najednou ejhle ve schránce taková rána.Myslím,že se holky na poště mají tedˇ co ohánět,aby to těm stařečkům vysvětlily.

panenka

NUK NUK má naprostou pravdu pořádně se na to podívejte.Zde vám posílám svou otázku i s odkazem TOP 09, kde je napsáno že v nejbližších dnech bude TOP 09 rozesílat lidem do schránky složenky s částkou 121000kč.

Mě to taky BEAES naštvalo a myslím si že nejen mě už jsem zde jednou psala,že je mi z těch naších poslanců zle a že se nám všichni jen směji např:V RAKOUSKU nebo Německu jakých tu máme chytrých aby to řekla slušně řečeno poslanců.Oni si na peníze nešáhnou naopak si ještě přidají a nám jen ubírají.Nejvíce mě naštvalo že miminko které se teprve narodilo už taky dluží

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-na-to-rikate-2

člověk

každému je jasné že Kalousek je notorický alkoholik,i včera v telce byl nalitej,co jiného od něj čekat.jen věřím,že na něj někdo podá trestní oznámení
A za ten dluh může také sám,jako několinásobný ministr

cukrar

politici se chovají jako někteří zde.

allayne

komentovat naši vládu, to by bylo psaní na nespočet Ačtyřek. tímto se chlapci fakt pochlapili.....