Přišel Vám taky spam?

Přišel mi falešný email od federace: "The Wire transfer , recently sent from your bank account , was not processed by the FedWire.
Transfer details attached to the letter.
This service is provided to you by the Federal Reserve Board. Visit us on the web at website
To report this message as spam, offensive, or if you feel you have received this in error, please send e-mail to email address including the entire contents and subject of the message. It will be reviewed by staff and acted upon appropriately ". Vůbec jim neplaťte, rovnou do spamu. Podvodníkům už docházejí nápady.

Nejlepší odpověď
Anuket

Ne, nepřišel. Používám zásadně Gmail a od té doby, co jsem na něj ze seznamu přešla spam neznám 🙂

Další odpovědi
anonym

Stejné téma, možná jen poněkud odlišný text spamu. Jinak se tu takové otázky probíraly už vícekrát.
Podobné nesmysly mi chodí dvakrát týdně, někdy i pětkrát denně. Podle toho částečně, nebo řádně naštvaná takové spamy mažu.

anonym

Používám v nastavení mailového klienta filtry, na portálech, kde mám mail je mám taky. Spam je tak minimalizovaný, že se jen sporadicky dostane k přečtení.

Bedy

Ne, musím zaklepat, ale SPAM mi do Doručený pošty nepřišel – všechno chodí do složky Nevyžádaná pošta, resp. Spam a viry. A to mám email jak na Outlooku (dříve Hotmail), tak i na Seznamu.

GMail jsem taky kdysi měl, ale po zjištění že Google nenakládá zrovna nejlíp s osobními údaji a že jejich roboti mi čtou poštu a na základě mi otho zobrazují reklamu, jsem Google poslal ke všem čertům a šel jsem ke konkurenci – právě k Hotmailu.
Seznam musím říct, že delší dobu se spamem měl problémy ale po nasazení nové verze jsem spokojený, protože de facto všechen spam mi chodí do složky tomu určené, neplete se mi mezi „vyžádanou“ poštu.

anonym

Chm. Kdyby přestal Google vyhledávač fungovat, zvýší se internetová kriminalita o 40%. Pomohl mi.
Doplňuji:
Jo a když jsme u toho, hlavičku takových zpráv ukládám na Pastebin!

anonym

@Bedy,
čtení botů kvůli reklamě není nejhorší. Naopak jsem pod velitelem někoho, kdo o mě může říct, ano, máme ho v sejfu. Horší je když takový google bot navštíví odcházející vypsané formuláře bez zabezpečení. Spousta lidí to nedokáže pochopit. Každý nechce zveřejnit do inzerátu email, telefon, adresu, také se pak neukáže na té stránce. Ale ve vyhledávání v archivu google je takový vypsaný formulář k nalezení. A to je chyba provozovatele inz. stránek.