zzzzz

Přišel už někdo na to, jak posunu trvale tuto stránku trochu doprava?

Pořád mám vlevo ty trička a tak mi kousek odpovědí není vidět:-(( Nefunguje mi šipka a mám starý noťas bez myši, takže to posouvání je složité:-((

Mám W7 a IE.

Děkuji

Nejlepší odpověď
Zbynas

AdBlock Plus. Pak žádná trička ani nic jiného nevidím :)))

Další odpovědi
briketka10

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-mam-reklamu-nalevo-i-napravo-mate-to-nekdo-take-tak-dekuji-vam-za-odpoved

Hykame

když se dá Ctrl – problém se nevyřeší písmenka se zmenší
natolik, že se nedají přečíst a reklama stejně zůstane z obou
stran :(
Doplňuji:
Zbynasi

AdBlock Plus jsem sice nainstalovala reklama
vidět opravdu není, ale stránka se neposunula.
Takže problém na který se ptá tazatelka zzzzz
to vážně " NEŘEŠÍ " odpověď stále otevřená !

anonym

https://adbloc­kplus.org/en/in­ternet-explorer

led

Blondýna si sadne viac vľavo od počítača…
Najjednoduchšie je tak, ako navrhujú mnohí
ctrl_+ (prípadne pomocou príkazu: nástroje-lupa)
potom si už len šipkami posúvať stránku doprava a doľava (aj bez posunu a zamaľovania samotného monitoru, ako to robí bolak)
PS.
to prádlo je naozaj dobré zvesiť blokovacím modulom „AdBlock“

Hykam

Pravděpodobně máš nastavené malé rozlišení monitoru a stránky se Ti tam nevejde. Buď změň rozlišení, nebo stačí mačkat Ctrl + – (mínus) dokud se Ti strának nezmenší tak, že se vejde na monitor.

bolak

Posuň monitor.
Doplňuji:
Aha, ty tam máš nějakou reklamu, tak to potom jen adblock. A nebo to udělej jak jedna kolegyně v práci a začmárej to fixou.

ivzez

Nevím, jestli AdBlock pomůže. Mám vypnutý javascript,
takže tu nevidím žádnou reklamu, ale zůstává volný prostor nahoře i vlevo.

Asi nezbyde než to posouvat pomocí šipek.
Při zmenšení je písmo nečitelné.

Také mne ten sloupec vlevo otravuje,
přestože v něm reklamu nemám.

briketka10

zzzzz

nijak to nejde žejo, je to tam daný a basta :(

zzzzz

Hýkáme já ty malé písmena také nepřečtu, potřebuji odstranit tu reklamu:-((

anonym

mám to taky tak, leze mi to na nervy