M75

Přišel mi e-mail abych zaplatila 72 euro za registraci na stránkách www.sale4u.sk poč mám platit a za co?

Odpovědi
ReHu

Pokud nejsi registrovaná, neplať. Co to je zač? sale4u.sk.

jmhad

Okamžitě vymazat z PC.Za prvé tam sedí nějaký červ a za druhé těch 72 euro je jen začátek.Pak přijde faktura s několika nulama

RomanP

odpovídal jsem a přidal jsem zbytek podvodných stránek ze Slovenska , nechápu proč byl můj příspěvek vymazán. Společnost, která provozuje tento web nevádí trestná činnost na internetu ??